Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor folytatják majd az...

Mikor folytatják majd az RTL-en a Vámpírnaplók című sorozatot? Mármint a 3. évadját mikor adják le?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én kérdeztem a múltkor és ezt a választ kaptam :

"A harmadik évad, ami most megy Amerikában 2012. január 6-án folytatódik (Amerikában). Magyarországon most ért véget a 2. évad, a 3. évad hazai premierje 2012 júniusában várható."

2011. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hülyeség a retek klubra várni.


Töltsd le, aztán nézd meg felirattal. Eredeti nyelven még jobb is lesz...

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem az 1.évad 2010.junius 25 a 2.évad 2011. junius 24 keztek tehat ha betarcsak a idopontot akor 2012.junius 27 fog kezdodni a 3.évad
2011. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most kicsit elszomorodtam h olyan sokááááá lesz,de azért köszi a válaszokat!!
2011. dec. 6. 16:33
 6/7 anonim válasza:
én már a 3 dik évadot nézem hd ban ncore on fenntvan feliratosan meglehet nézni a 9 dik rész készült el eddig az évadból mert minden másnap mikor leadnak ott egy részt akkor kerül fel ide is de szerintem thepiratebay en is megtalálod utána meg hosszupuskasubról gyerekjáték feliratot leszedni ha érdekel akkor szólj és átküldöm a torrenteket és utorrentel letöltöd...
2011. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fanni123 válasza:
a vampirnaplok osszel varhato.Csak az a baj hogy nem tom mikor osz elejen vagy vegen:(
2012. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!