Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most ez hogy van? : Karib...

Most ez hogy van? : Karib Tenger Kalózai egyik részben a végén meghal Jack Sparrow aztán az imént kezdtem el nézni az Ismeretlen Vizeken részt, de semmi olyan összefüggő nincs hogy egyszer már meghalt!

Figyelt kérdés
Lemaradtam valamiről?Vagy ennyire szőke vagyok!:-D
2011. dec. 5. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a kettő között van még egy rész. (A világ végén) Abban benne van, hogy hogyan hozzák vissza.
2011. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uhh akkor én azt kihagytam!:-S


Kösziiii!

2011. dec. 5. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézd meg sorban: először az elsőt, aminek "a Fekete Gyöngy átka" a címe. Annak a végén meghal Barbossa, és ha láttad a másodikat (A holtak kincse), akkor csak azt nem fogod érteni, hogy a végén miért tűnik fel újra. Az a harmadikból (A világ végén) derül csak ki. A második rész végén nem hal meg Jack, nem mondom meg mi lesz vele, nem akarok mindent leleplezni. Ez is a harmadikból derül ki. A negyedik rész (Ismeretlen vizeken) nem annyira kapcsolódik az előzőkhöz, mint pl a második az elsőhöz. És ha kimaradt a harmadik, akkor azt sem érted a negyedikben, hogy hol a fenében van Davy Jones, Will, és Elizabeth. Mondjuk találkozhatnának, de nem teszik (Davy Jones meghal). Szerintem érdemes rászánni egy napot, hogy megnézd egymás után az összeset, mert szerintem ez egy csúcs film. Jó szórakozást!
2011. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!