Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz a VAMPIRE DIARIES...

Lupus fang kérdése:

Mikor lesz a VAMPIRE DIARIES 3. évadjának folytatása? .

Figyelt kérdés
abba hagyták ezek a bar××ok de mi tudjuk h ez egy halhatatlan sorozat..:D na szal azt tudom h januárban de mikor egész pontosan?
2011. dec. 6. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


January 5, 2012


Ha most szembesülnél vele először: november közepe (hálaadás) és január (újév) között kevesebb sorozatepizód kerül leadásra, mert az emberek ilyenkor nem csak a tévé elő fekszenek csúcsidőben, és nem lenne nézettség. Sok sorozat ilyenkor több hetes szünetet is tart, és 7 hét alatt csak kb. 2-3 részt adnak le 7 helyett.


A halhatatlanság pedig csak a nézettségen múlik, ahogy megcsappan, még úgy is eltűnhet egy sorozat, hogy a berendelt és legyártott részeket sem adják le. Most még jól tartja magát, és nem kell ilyenre számítani, de ki tudja. Vagy kifárad, vagy a történetet zárják le.

2011. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az még tök soká van :( Pedig szívesen megnéznék még pár részt, olyan kíváncsi vagyok a folytatásra. :)
2011. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én már a 3 dik évadot nézem hd ban ncore on fenntvan feliratosan meglehet nézni a 9 dik rész készült el eddig az évadból mert minden másnap mikor leadnak ott egy részt akkor kerül fel ide is de szerintem thepiratebay en is megtalálod utána meg hosszupuskasubról gyerekjáték feliratot leszedni ha érdekel akkor szólj és átküldöm a torrenteket és utorrentel letöltöd...
2011. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!