Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó bunyós filmeket...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Tudnátok jó bunyós filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Láttam már a vér és csontokat, a vitathatatlan összes részét, véresjátékot is ong-bakot is... Esetleg van még valami jó, amit nem ismerek?
2011. dec. 10. 10:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Harcosok klubja
2011. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, de ha kérdez valaki valamit, akkor nem mondok neki direkt hülyeséget, vagy amiről tudom, hogy tuti nem fogja érdekelni... harcosok klubbja, és a pofonok földje az nagyon jó, csak sajnos már láttam őket, a Conan a barbárt még nem láttam, és lehet hogy meg is nézem!
2011. dec. 10. 14:59
 13/26 anonim ***** válasza:

Honnan tudják az emberek, hogy mi az, amit Te már láttál, és mi az, amit nem? Vagy hogy mi kelti fel az érdeklödésed?


Filmtippeket tudunk adni, de gondolatot olvasni azt nem.

2011. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Oké...
2011. dec. 10. 15:24
 15/26 anonim ***** válasza:
Kincs ami nincs,Piedone afrikában,piedone hongkongban,piedona egyiptomban,
2011. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Abban igaza van, hogy hülyeségeket tényleg nem kellene írni. A Spencer-Hill filmek vígjátékok, és nem bunyós filmek.


Te pedig vegyél egy kicsit visszább, mi az, hogy ne tegezzenek, ki vagy te?

2011. dec. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ha már nagyon kötekedni akarunk egymással, akkor rengeteg dologba beleköthetnék én is ! Én csak pár normálisabb verekedős filmre lettem volna kíváncsi, ami élvezhető, és nem 30-40 éves... De szándékosan olyan dolgokat írnak a rosszindulatú emberek, amikről tudják, hogy 100%, hogy nem érdekelne...
2011. dec. 11. 12:24
 18/26 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, kérdezö, hogy a bunyós film mindenkinek mást jelent? Van akinek már a Bud Spenceres filmek is azok, ezért ajánlja, és nem kötekedésböl.


Neked üldözési mániád van. Ki akart itt bárki is rosszindulatból írni valamit? Szerintem senki.

2011. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy ajánlanátok valami finom kaját a burgerkingből? és direkt odaírják, hogy üres kenyér...
2011. dec. 11. 15:15
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem ugyanaz. Mert burger king-nek semmi köze az üres kenyérhez. Ellenben itt minden mások által ajánlott film kapcsolódik valamilyen módon a verekedéshez, a bunyóhoz. Csak különbözö mértékben.


Még a Piedone filmekben is van bunyó. Akkor is, ha nem a Te stílusod.


Ezért is nem értem a gondodat. Senki nem írt hülyeséget.


Az meg nem a mások hibája, ha nem találják el elsöre az ízlésed.

2011. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!