Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Disney mesét ajánlanátok?

Milyen Disney mesét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

27 vagyok, de ilyenkor karácsony környékén mindig megőrülök a mesékért. Sajnos a Disney mesék közül régen nem sokat láttam. A nagy kedvencem az Egyiptom hercege. Láttam még az Oroszlánkirályt és Pocahontast is. Elvileg láttam a Hófehérkét, Csipkerózsikát és A kis hableányt is, de ezekre nem emlékszem, mert kicsi voltam.


Tudom, h még rengeteg mese van ezen kívül. Segítenétek összegyűjteni?


Az sem baj, ha nem Disney, ha igazán szórakoztató.


Köszönöm! :)


2011. dec. 11. 11:07
 1/5 anonim válasza:
100%

Mulan

Susi és Tekergő

Micimackó

Bambi

Szépség és a Szörnyeteg


Én nagyon szeretem a Barbie meséket is, a kedvencem a Barbie mesés karácsonya ami így karácsony idején még aktuális is :)

2011. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, a Bambit is láttam, de arra sem emlékszem. A Barbiesból is láttam párat, mikor bébiszitteltem. Köszi:)
2011. dec. 11. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Atlantisz, az elveszett birodalom

A kőbe szúrt kard

Volt

2011. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aladdin
2011. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
húúú, mind le vagytok maradva!! *Taáncoló talpak 1-2, *Mackótestvér 1-2, Madagaszkár 1-2, *Kung fu Panda 1-2, *Rio, Karácsony Artúr, Jégkorszak 1-2-3, Szörnyek az űrlények ellen, *Találjátok meg Némót, *Shrek 1-2-3-4, Gru, Aranyhaj és a nagy gubanc, A hercegnő és a béka, *Szilaj a vad völgy paripája, *Ferngully, Herkules, Kincsesbolygó, *Szindbád, Derült égből fasírt, Dínó, *Így neveld a sárkányod, Anasztázia. Mindeggyik nagyonnagyonjó, a címek alapján ne ítélj, a zenék iszonyatjók mindben. A becsillagozottakat KÖTELEZŐ látni!!!
2011. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!