Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem igazán...

Mondanátok nekem igazán látványos filmeket?

Figyelt kérdés
Lehet akció vagy nagyon vicces vígjáték, kaland vagy Csúcshatáshoz hasonló. Lehet jó harcolós középkori is, bármi csak ne romantokus, horor, és unalmas, vontatott filmek...Előre is Köszi
2011. dec. 13. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Képlet
2011. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Múmia

A Múmia visszatér

(A folytatása ill. egy kapcsolódó film a Múmia 3: a Sárkánycsászár sírja; meg a Skorpiókirály, de ezek szerintem nem olyan jók)

Eredet (látványos csak nagyon bonyolult, én második megnézésre tudtam megérteni, a moziban csak felkavarta az agyam :)

Avatar

Harry Potter és a Halál Ereklyéi 2. rész (a leglátványosabb Harry Potter film)

Harry Potter és a Tűz Serlege

Harry Potter és a Főnix Rendje

Gyűrűk Ura Trilógia

Star Wars 1-2-3

Gladiátor

Batman: A sötét lovag

A Karib tenger kalózai 1-2-3 (4-es annyira sztem nem jó)

2011. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja még kihagytam

Mátrix trilógia

X-men trilógia

Vasember

2011. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha amolyan kaszabólósabb fajta látványos film kell, akkor az utóbbi időben kiadottak közül tán a A Harcosok Útja és a Swordsmen lehet tetszeni fog. Vagy korábbról a Hős (2002-es).
2011. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!