Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A CSillagok háborúja:A sithek...

A CSillagok háborúja:A sithek bosszújában Palpatine miért változik meg pár másodperc alatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a villámját visszaverte windu mester
2011. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert a sith villámok összeroncsolták az ábrázatát.
2011. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm. Kicsit figyelmelen voltam akkor, vagy rég láttam. Nekem az ugrott be mikor néztem, hogy talán picit túlerőltette magát a nagy villámszórásban és megsínylette a teste, de lehet igaz amit írtatok. Majd elővakarom a filmet és picit felfrissítem az emlékezetemet... :)
2011. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NO. Megkukkantottam sebtiben youtube-on. Valóban cirógatta magát a saját villámaival, de ettől még nem kellett volna úgy leamortizálódnia mint aki már hetek óta szikkad a napon, vagy bomlik hullaként... Makacsul ragaszkodok a téves véleményemhez... :)
2011. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 László22 ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Mint tudjuk egy nem gyenge Sith Úr. Elég erős mestere volt, elképzelhetetlen hogy az ő teste már alapból is ilyen volt csak a sötét erő segítségével azt látata az emberekkel amit akarnak, tudjuk hogy 1 közös volt a Sitek között mindenek csúf volt a külseje, az erő sötét oldala csinálta velük ezt, és én erre tudtam gondolni hogy ő már ilyen volt csak az erő segítségével látatta magát úgy ahogy mások akarták. És emlékezettek vissza mikor mutatták hologramban akkor sem volt aranyos külseje se a hangja. Várom a kommenteket.
2011. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ellentmondanék utolsó.

pl darth zannah kimondottan jó csaj és a sötét oldal semmi károsat nem tett a külsejével.

uh ez a minden sith csúnya elképzelés alapjaiban hibás.

a sith villámok által összeroncsolt sidiouson és a harci sebei-csonkításai miatt vaderen kívül egyik sem volt csúnya.

a nagyon hosszú életű sith királyok külseje deformálódott csak,vagy mint dart revan teste a sötét oldal miatt eltűnt.

2011. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!