Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdekel egy családi film...

Érdekel egy családi film címe, amiben egy kislány meghal, és anyukája egy ideig látja a szellemét. Mi ennek a címe?

Figyelt kérdés

Kb. 12-16 éve valamelyik csatorna (M1, TV2 vagy RTL szerintem) leadott egy filmet, amiben egy kislány meghalt. Anyukája viszont továbbra is látta és érezte is a lányt (pl. bevásárlás után kifújta az orrát a lánynak, de más persze annyit látott, hogy a levegőbe csinálja ezt; a lány a kamion elé ugrott, az anyja meg utána, a lány azt akarta megmutatni ezzel, hogy nem lesz semmi baja attól, ha a teherautó nekimegy..). Még annyira emlékszem belőle, hogy a végén az apja is meglátja a szellemét, és utána eltűnik örökre a lány.

19 éves vagyok, és évek óta minden ismerőst megkérdeztem kb., hogy nem tudják-e, mi volt ez a film, de senki nem tudja :(. Emlékszem, hogy nagyon tetszett, és úgy megnézném még egyszer újra :)

Ti tudjátok a címét? Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. dec. 13. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
erre én is kíváncsi lennék,sajna nem tudom mi lehet a film címe,ha tudja valaki akkor megírhatná!:)
2011. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,nem a Mi kis angyalkánk című filmre gondoltok?

[link]

2011. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de igen,én erre gondoltam,szerintem a kérdező is,mert stimmel a leírása a filmhez!:)) hát nagyon szépen köszönöm a válaszod,egy angyal vagy!:P ^^
2011. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj, persze hogy ez az, nagyon szépen köszönöm, most hihetetlenül boldog lettem :)
2011. dec. 22. 20:16
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper :)

Boldog Karácsonyt mindkettőtöknek!!

2011. dec. 22. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor itt böngésztem, egyszer csak eszembe jutott, hogy Karácsony alkalmával szeretnék meglepni Valakit egy aprósággal-egy Ismeretlen Emberkének örömet szerezni valamivel. Belebotlottam az aranyos kérdésedbe/kérésedbe, és mivel amúgy is szeretek információ után kutatni - újságíró vagyok - addig nyomoztam a neten, amíg rá nem találtam :)Örülök, hogy sikerült. Nagyon Boldog Karácsonyt, és Békés Ünnepeket kívánok Neked!!! (És Neked is Kedves Másik Kérdező!:)

p.s: az "Angyal" azért túlzás, de köszönöm. Örülök, hogy egy picit boldoggá tehettelek Benneteket :)

2011. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja valaki, hogy honnan lehet letölteni?
2012. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!


Sikerült már letöltened? :) Bocsi, hogy ennyire sokára írok csak, de nem sűrűn lépek be :( :)

2012. nov. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!