Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mindent tudni akarok a Verdákr...

Mindent tudni akarok a Verdákról, ki világosít fel?

Figyelt kérdés

Szóval, az, amiről szól, nem érdekel, sokkal inkább a világ, amiben játszódik. Hol vannak az emberek? Ki építette a városokat? És vajon ki a célközönség?


Nem láttam, és nem is fogom megnézni, ellenben érdekesnek tartom, mint olyat. A bemutató alapján annyit szűrtem le, hogy valójában egy felnőtt történet egy sportolóval (piros kocsi, bocs, nem tudom a nevét), egy titkos ügynök, aki nő meg egy balfék haver adja a főszereplők listáját. A nyelvezete és a poénjai nem gyerekeknek valók, ellenben mivel életre kelt tárgyak (autók) a "szereplők", ezért ledegradálták gyerekfilmnek.


2011. dec. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

a második részt nem láttam mivel azt mondják rossz

az első részt viszont illik megnézni legalább egyszer

egyébként az első rész több héten keresztül volt az amerikai heti top 10 filmek listáján első helyezett


a történet annyi hogy a piros kocsi holtversenyben két másik versenyzővel nyer

utána egy döntőt rendeznek hármuknak

hármuk közül a kék kocsi már nyugdíjba akar menni ez az utolsó versenye

a piros kocsi megakarja szerezni a kék szponzorait és elsőnek akar odaérni a döntő helyszínéről

de miközben az odautom alszik néhány betyár feltunningolt verda kiengedik a szállítókamionból és egy kipufogófürdő nevű helyre kerül

ott eléggé felforgatja a dolgokat (ijedtében tönkreteszi az utat)

az a közmunka feladata hogy új utat csináljon egy régi betonkeverővel

mire végez az új úttal összebarátkozik a helyiekkel és a végén odaköltözik

2011. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy a történet nem érdekel, ne arról írj!
2011. dec. 15. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsi félreolvashattam az apróbetűs részt, de mint látod 23:37-kor írtam és elég fáradt voltam már


szal a világuk

a kocsik az emberek, vagyis nincsenek emberek

olyan mint egy párhuzamos világ amiben a kocsik töltik be az emberek szerepét

sok emberi tulajdonságuk van

a célközönség pedig a gyerekek és felnőttek egyaránt

maga a történet, ami arról szól hogy az önfejű versenyző megismeri a barátságot, és hogy nem csak az első helyezett lehet győztes azt inkább már csak egy idősebb korosztály érti sztem

2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!