Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Prison Break (Szökés)...

A Prison Break (Szökés) utolsó részében történtekről kérdésem lenne, tudtok segíteni? (Spoiler! ha nem akarod tudni még a végét, ne nézd meg!)

Figyelt kérdés
Michael Scofield hogy halt meg? Saraval sétaltak a tengerparton s akkor jött a négy évvel késöbb, s már a temetőbe voltak Michael sírjánál?Abba halt bele, hogy az annya meglötte? De utána felépült. Megindult az orra vére s .
2009. máj. 17. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de hogy lehet ilyen spoilert beírni? Arra nem gondolsz, hogy van, aki TV-ben tudja csak nézni, nem a neten és ezt nem is tudta?
2009. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azokhoz intéztem a kérdést, akik a netről szedik...
2009. máj. 18. 15:15
 3/7 anonim válasza:
Igen meghal.Sajnos!!!De Sara megszüli a kicsi Michaelt.:) Ja és az orrvérzés miatt hal meg.És mindenki happy a végére!!!Tök jó! Csak Michael hiányzik.Igazságtalanság!!!!
2009. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor nem írok ki új kérdést a spoiler miatt de: !

beteg volt abban halt meg, az addig oké.

Én azt nem értem, hogy arról volt szó, hogy az anyja betegségét örökölte, aki meghalt fiatalon.

De az anyja él....

akkor most hogy is van?

Mégse volt jó a műtét?? már nem emlékszem mi volt műtét körül, meg mi értelme volt, mert rég láttam azokat.

2009. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!

Nemártana megnézni az uccsó rész(Prison Break, The Final Break)

Ebböl kiderül minden..

ez egy másfél órás rész

nem lövöm le a csattanót de ha megnézted és még van kérdésed írj:D

2009. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

JHa nekem szólt:


Héten kapom megy haveromtól, addig várnom kell, msot hallottam róla, hogy vanak ezek, vagyis hogy vége után beteszik mi volt közben...ez is jó....nah legközelebb akkor írok, ha már láttam, adidg le se lődd :)

2009. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Agyoncsapja az áram.
2009. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!