Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek akik nézik a...

Szerintetek akik nézik a South Park c. sorozatot, azok értik is a sorozat mondanivalóját? Ti hogy vagytok ezzel? Ti is értitek, hogy mikor mit parodizál ki a sorozat (egyébként zseniális módon)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:13
 1/9 anonim válasza:
61%
Én nem nézem (kb. három részt láttam eddig belőle néha-néha), és szerintem a South Park nézőinek három negyede egyáltalán nem érti a lényegét. Csak nézik mert, mindenki nézni, mert trágárkodnak és egyébb hülyeséget csinálnak, ami annyira "vicces"...
2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
többnyire értem és bírom is,de tény hogy sokaknak cask a Kenny halála , Cartmanes beszólások miatt nézik
2011. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nézem, de a mondanivalója felszínes számomra. Tele van rejtett reklámokkal és teljesen kormánypárti.

Például negatívként sőt, komplett hülyének állítják be Al Gore-t (Bush ellenfele volt) és Julian Assange-t (Wikileaks főnök).

Amúgy szeretem a sorozatot.


Ha rejtett mondani való, akkor inkább Simpson család, számomra ez viszi a prímet, de sajnos ebben is vannak rejtett reklámok (pl: Bart egy visa kártyával tör fel egy ajtót).

2011. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elöttem szólókkal, valószínűleg kevesebb mint 20% érti, hogy mit parodizálnak. Vannak olyan részek amiknél nekem is gondolkodni kellett..
2011. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nos, nem tudom. Nem tudnék olyan részt mondani, amelyiknek nem lenne számomra utólag érthető a mondanivalója, és mindegyik aktuális témát dolgoz fel. Valóban káromkodnak benne, vannak felszínességek, de nagyon nehéz viccesnek, szórakoztatónak, ugyanakkor tanulságosnak lenni. Pláne, hogy mindenféle korosztályból nézik.

Természetesen mindenki álláspontját megértem, ezért mennek a felpontozások.

2011. dec. 17. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... ez fura 4 válasz érkezett előttem, akik lényegében mind azt írják, hogy értik a South Park mondanivalóját (+ a kérdező is). Viszont azt feltételezik, hogy a többség nem. Én is értem a mondanivalóit. Szóval 6-ból 6-an értjük. Akkor miért feltételezitek azt, hogy a többség nem vágja, hogy miről szól?

Általában szerintem lehet érteni, hogy mikor mit parodizál, eléggé "globálisak" a paródiái.

2011. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én szeretem és pont azért mert értem miről szól

ferde tükröt mutat Amerikának és jól bemutatja hogy amiről odákat zengenek milyen szar a valóságban

lásd pl.: Jennifer Lopez, Facebook, a marihuána helyzete és a többi

2011. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
annyira azért nem rejtett a mondanivalója, szerintem világos
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen értem, nagyon szórakoztatónak is találom emiatt.
2012. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!