Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnám MEGVÁSÁROLNI a...

Hol tudnám MEGVÁSÁROLNI a Lélekfalók cím ű animesorozatot?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. dec. 20. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Sorozatot még csak-csak, na de animét lehet egyáltalán vásárolni Magyarországon? Hát, nem hinném.
2011. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy megjelent volna DVD-n. DVD piacon már az Inuyasha is megbukott, nem hiszem, hogy további kiadványokkal próbálkoztak.

Ajánlom inkább, hogy szedd le netről, magyarul is meg japánul is, összeaplikálod a hangokat + szedsz feliratot, kiírod DVD-re, nyomtatsz neki egy szép borítót, és örülsz neki, mint majom a farkának. :D

2011. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:(((((

Nagyon nagy kár!

:(((

Megvan magyarul,meg angolul is,értem mind a két nyelven,de hát azért az eredeti mégis más!

2011. dec. 20. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Miben más az eredeti? Semmi extra dolog nincs a DVD-n, ami miatt megérné megvenni. Itt tényleg nem érné meg kiadni, nagyon drága lenne, nem sokan vennék meg.
2011. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azt hiszem igazad van a kiadással kapcsolatban.
2011. dec. 21. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Soul Eater , fentvan az egész neten és nemklellé rá költened !!
2011. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csency888 ***** válasza:

"lélekfalók"

ebbe még bele se gondoltam...

ez még magyarul is jól hangzik :D

am neten fenn van tényleg tök ingyen.

ajánlom indavideo

2012. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már láttam,kétszer is a teljes évadot,meg megvan angolul is,meg magyarul is,de azért más az eredeti. :DDD

Legalábbis nekem.

2012. júl. 7. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!