Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végső állomásban a halál...

A Végső állomásban a halál hogyhogy nem tudja, hogy a csávónak látomása lesz? És miért kell így kinyírnia őket?

Figyelt kérdés

mégis miféle gagyi végzet már az ilyen?

azt amúgy megértem, hogy bosszút akar rajtuk állni, de miért nem küld rájuk inkább egy egy évig elhúzódó nagyon fájdalmas betegséget?

:D


2008. márc. 27. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A forgatókönyv írót kell megkérdezni... xD Mi is csak annyit látunk, mint Te:)
2008. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nos, egyrészről nem bosszút áll, hanem próbálja végezni a dolgát.

Másrészről meg nem a jóisten, aki mindent tud. Már miért is kellene tudnia?

2008. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de akkor végezhetné úgy is a dolgát, hogy agyoncsapja őket egy szívrohamban, egy perc alatt kinyírhatná mindegyiket, csak akkor ki nézné meg a filmet?:D

nekem ez valahogy akkor is sántít...:P

2008. márc. 29. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
A látomásról akár tudhatott is, de mit tehetett volna ellene? Vagy miért ne lehetne "a Halál szadista táncának" része? A temetkezésis férfi megmondja hogy a Halál csak játszik velük, figyeld meg! Én a Halál helyében unatkoznék, ahogy Joe Black, vagy Terry Pratchet HALÁLa a Korongvilág-könyvekben... Ha pedig unatkozok, hagyom szerencsétleneket harcolni, még ha tudom is hogy nincs semi esélyük. Szerintem a látomást a Halál küldte, bár lehet hogy nem számított rá hogy ennyi "elvarratlan szál" marad.
2008. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!