Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz az Eva Luna vége?

Lernen kérdése:

Mi lesz az Eva Luna vége?

Figyelt kérdés

Légyszi mindent írjatok le! justa kivel jön össze?? julioval mi lesz?? viktoriával és marcelával mi lesz meg mindent!!!francisco,dzseki,alicia,leonardo, velük mil ezs?? és hogy jönnek össze eva meg daniel??

kicsit sok lett!! :D Előre is köszi!


2011. dec. 21. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az eva lunának február 21-én lesz vége.

illetve néhány dolog amit előttem írtak és nem úgy van:(legalábbis úgy tudom én)

leonardo és eva nem házasodik össze mert eva megtudja az igazat leonardoról (ez youtubon az utolsó részben 111 rész van) viszont múltkor néztem és a 108 részben láttam olyat hogy leonardo meghal de igazából nem nagyon értettem hogy most akkor hogyan is van. az előzetes sincs fennt hogy mik lesznek, de ha bármit tudok írni fogok

2012. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. febr. 7. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!