Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudok ajánlani jó Brit sorozat...

Tudok ajánlani jó Brit sorozatokat?

Figyelt kérdés

Ezt néztem legutóbb:

[link]


2011. dec. 24. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én kis családom
2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
kmd: az angol humor-sorozat kategóriájára gondoltam, amiben én még nem nagyon láttam jobbat.
2011. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Pretty Little Liars :)
2012. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Monty Python Repülő Cirkusza

Waczak Szálló


70-es években készültek,de mindmáig klasszikusok!

2012. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha valami komolyabb kéne akkor ajánlanám a BBC sorozatai közül a Sherlock-ot. Van benne pár vicces mozzanat. A Sherlock-történeteket ültették át 21. századi környezetbe és egy vödör díjat nyertek vele.

,, Sherlock Holmes and Dr Watson's adventures in 21st Century London. A thrilling, funny, fast-paced contemporary remake of the Arthur Conan Doyle classic."


[link]

[link]

[link]


( AXN-en szinkronosan megy, de az eredeti hangok sokkal jobbak! )

Eddig 2 évad van belőle - összesen 6 rész-, de az óriási sikerre való tekintettel már berendelte a BBC a 3. évadot.

2012. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Csengetett Mylor, halló halló a legjobb :D. De ha megelégszel rövidebbekkel is, akkor Büszkeség és balítélet 1995 BBC minisorozat, Pusztaház örökösei, nem tudom mikori, de ez is BBC minisorozat, gillian anderson játszik benne.
2012. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már minden jót lelőttek, de megemlítem, hogy a Pretty Little Liars amcsi
2013. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!