Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud olyan ecchit...

Valaki tud olyan ecchit mondani ami hasonlít a b gata h kei-hez vagy a Mayo Chiki-hez vagy Ookami-san to shichinin no nakama-tachi szóval iskolás élet és valami olyan amibe a lány az erősnek mutatja magát de belül nem az?

Figyelt kérdés

2011. dec. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
a lány erősnak mutatja magát de belül gyenge? hmm. én a shugo chara-t ajánlanám. Ecchi-t meg csak mangában tudok ajánlani: princess lucia. de több pervi animét nem tok ajánlani (a shugo chara sem az). de még kukkancs bele a kaichou wa maid sama-ba. nagyon jó iskolai élet, a csak főnökösködő "házisárkány" stb. nagyon jó anime, (én eddig 33 animét láttam) nálam a naruto és a soul eater után mindent visz.
2011. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a kaichou wa maid sama tegnap sikeresen végig néztem ilyeneket keresek megnézem a shugo chara-t annyira nem muszály ecchisnek lennie inkább a lány olyan legyen amilyennek írtam :D
2011. dec. 28. 13:59
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából úgy hvják hogy tsundere azt hiszem ezeket a karaktereket de nem találtam az említeteken kívül normálisat

Remélem még találok :D

2011. dec. 28. 14:02
 4/5 A kérdező kommentje:
jah és a másik lényeges hogy erős mint a maid-samásba érzelmek legyenek benne
2011. dec. 28. 14:40
 5/5 anonim válasza:

Toradora -t tudnám ajánlani , nincs benne sok ecchi elem de bájos egy anime. Majd shana no shakugan ez is tsundere karakteres főhős.

ookami-san to shichinin no nakama-tachi ; Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii wake ga nai vagy pl a clannad című animében is van egy tsundere karakter :D

2013. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!