Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok valami nagyon...

Mondanátok valami nagyon ijesztő horrort?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kiskoromban nagyon féltem az ilyen filmektől,sőt még Jurassic Park-nál is mindig kimentem a szobából a durvább jeleneteknél,hogy még csak ne is halljam,de aztán azóta ez valamiért elmúlt és nem tudok úgy megnézni egy filmet hogy végig félek közben,sőt alig szoktam megijedni filmektől,pedig nem sűrűn nézek horrort.Na most szerintem ha megnéznék egy felettébb durva filmet,lehet visszajönne ez.Valami olyan filmet akarok,ami nagyon durván véres,ami nagyon ijesztő és elég hosszú is,mondjuk úgy 100 percnél hosszabb.Ami után nem merek majd egyedül menni sehova egy darabig,és amitől rémálmaim lesznek.:D
2011. dec. 26. 22:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Jövő évi adójogszabályok. Brutális.
2011. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kör 1-2

fűrész 1-4

jah és ez nem horror de keményebb kategória:

suttogás (fsz: josh Holloway)

bérgyilkosok viadala

2011. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a Körből még csak az egyet láttam,az se véres,se ijesztő nem volt,a Fűrész összes része nagyon jó film,az elég véres,viszont annyira nem ijesztő:)

a másik kettőről még nem hallottam,de utánuk nézek:)

2011. dec. 26. 22:54
 4/8 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


Na ezek durvák és undorítóak. Esetleg még ez:


[link]

2011. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1408
2011. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mártírokról már hallottam,az tervbe van véve:D

Az emberi százlábú nekem nem tetszett,nem sokminden történik benne és nem is annyira véres,igaz undorítónak undorító,de én ijesztőnek sem nagyon nevezném.A mási kettő még szintén ismeretlen:D

1408-at egyszer láttam,hát annyira nem volt ijesztő,vér meg csak annyi volt benne mikor rácsapta a kezére az ablakot.Ennek ellenére nem rossz film:)

2011. dec. 27. 00:09
 7/8 anonim válasza:
a magasfeszültség ? :)
2012. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ijesztő, nem kimondottan véres és nagyon szép jelenetek: Silent Hill
2012. jan. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!