Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van a Dragon ball...

Mi értelme van a Dragon ball Kai-nak?

Figyelt kérdés
Tudtommal ugyanaz mint a Z csak valamivel rövidebb? Vagy csak én tudom rosszul?
2011. dec. 28. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
kivágták belőle a fillereket, és nincs benne vér,
2011. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja hogy így már nem minősül "túlságosan agresszív" sorozatnak?

Konkrétan én így se látom értelmét, Z az igazi és kész.

2011. dec. 28. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szereted 5 részen nézni,hogy goku erőt gyűjt akkor ja, a Z , a Kai kb 100 részes és a Z-be ez 200 volt
2011. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

15:34

Ezek szerint nem is a sok vér és a csata miatt, hanem goku és társai erőgyűjtése miatt agresszív a Z? (: Fura mégis teljes értékű ember lettem. Pedig nem most tiltották be. És azóta már 1* végig néztem a db,z,gt és a movie/specialokat is.

2011. dec. 28. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Félreérted! A Z-be 5 rész azzal telt el hogy Goku mondogassa magába hogy: Kitartás barátaim, mindjárt ott leszek! A Kai-ba az ilyen részeket lerövidítették 1-2 részre! Ezért ilyen hosszú a Z. Érted?
2011. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak Magyarországon lett letiltva, japánba végig vitték, és a vért azért szedték ki mert azóta változtak a cenzor szabályok , hogy x időbe nem mutathatnak vért, így ha kettévágnak egy embert akkor se vérzik el, legjobb példa erre a fairy tail ahol falhoz vágják egymást, átszúrják a lábukat, és gyakorlatilag karcolással megússzák.
2011. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg ahogy mondták, le is van rövidítve, mert próbálták a mangához hűen vágni, mivel a Z-be sok időkitöltő elemet raktak bele
2011. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem akkor is z, az az eredeti, + felesleges a felújított változat, minek?? z nél jobbat soha ne alkottak még
2012. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de azért gondoljatok már bele :D

frieza halál hiper szuper mega gömblyének 5 perc kell míg felrobban. ez az animében 5-6 rész :D

2012. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!