Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Taxidermia...

Mi a véleményed a Taxidermia c. filmről?

Figyelt kérdés

Én nem értem az egészet se eleje se vége és nem értem mért sütötték rá a művész film bélyeget.Vagy talán az csak én nem értem a 15 évemmel?


Amúgy a sex jelenetekben tényleg keféltek a Czene Csaba tényleg megdugta Molnár Piroskát csak azért fura mert van közöttük kb 50 év és és a 70 éves Molnár Piroska tényleg meztelenül volt azokban a jelenetekben amiben Morosgoványi maszturbált az czene csaba pénisze volt?


2011. dec. 28. 20:42
 1/6 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés tényleg van olyan szó hogy Taxidermia ha igen mit jelent és mi köze a taxihoz?
2011. dec. 28. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a taxidermia jelentését nem tudom... bár a google a barátom és ezt találta: [link]

Tehát igazából a preparálásnak lehet egy szinonímája.


Én személy szerint nem mondanám hogy rossz film, viszont nem is vagyok tőle elragadtatva :D A legjobb szó rá az a bizarr :P Van eleje és vége is a filmnek ha figyelsz rendesen, de szerintem nézd meg egy pár év múlva ismét. A szex jelenetről nem tudok igazából semmit, mivel nem nagyon érdekelt a film, szóval nem is néztem utánna a dolgoknak.

2011. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aberrált film,de tökéletesen kivitelezett.
2011. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most néztem, nekem tetszett, még vicces is volt és néhol a megvalósítás is nagyszerű. Értelmet a filmekben annyira nem szoktam keresni, élvezni kell!
2012. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mengele11 válasza:

Szia, én nemrég néztem meg a filmet, elsőre nekem is kicsit zavaros volt , de utána hozzáolvastam egy pár kritikát , és a rendezővel készült interjút, és mostmár az a véleményem, hogy egy zseniális film .


Az ilyen dolgok h most tényleg megdugta-e vagy nem...hát nem mindegy?Semmi jelentőssége nincs.

2012. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdések, na mind1 15 évesen iskolában még nem adták le a történelmi anyagot 20. századi magyar társadalomtudományi szemszögből való ismeretanyag birtoklása ajánlott a teljes filmélményhez, kivételesen jó magyar film, néhol erős képekkel.
2013. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!