Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien vs predator 3? (fontos)

Alien vs predator 3? (fontos)

Figyelt kérdés

szerintetek lessz alien vs predator 3 film vagy már van?

de én nem az ijen rajongók által készített szarokra gondolok hanem amit mozikban is adnak.de ha van pontos megjelenési dátum vagy valami akkor írjatok.ja és ne a játékra gondoljatok hanem a filmre.


2011. dec. 30. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

a rettenetes 2. rész után le van jegelve a sorozat,mert minden szinten bebukott.

predators 2 lesz és alien előzmény-pométeusz címmel-amiben nem lesznek alienek.

2011. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja igen.

a prométeusz 2012 júliusban jön.

2011. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
várj most akor majd jön a perdators 2 de a prométeusz az a címe vagy másik film vagy mi?
2011. dec. 30. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

a prométeusz az alien vonalon fut majd az jön jövő nyáron.

a predators 2 meg kb 2013ban nyáron,de ez még nem biztos.

avp 3 meg nincs sehol tervben.

2011. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tervben volt vagy tervben is van a harmadik AVP, de most csönd van róla. Pénzügyileg tekintve jól teljesített az AVP Requiem, ezért rögtön eltervezték a folytatást. Azóta nem tudunk semmit.

Viszont konkrétan nem lehet Alien VS Predator 3., mivel olyan sincs, hogy Alien VS Predator 2. ("Aliens VS Predator: Requiem" van.) :P ^___^

2012. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dolog engem is érdekel.


Én hallottam róla, hogy hamarosan lesz AVP3. De igazából nem tudom mi van most mert senki se beszél róla.

Szerintem pedig lesz.

2013. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!