Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a Pumuklinak a részeit magyarul?

Figyelt kérdés
de azokat amikor az asztalos műhelyben van.
2011. dec. 30. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

pirateisland.

ws/tema-pumukli-kalandjai-meister-eder-und-sein-pumuckl-1980--139694?highlight=pumukli


Regisztrálni kell.

2011. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ingyenes?
2011. dec. 31. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hát!

Én már egy éve töltögetek innen mindenfélét.

Az a lényeg itt, hogy különféle fájlmegosztókra felteszik a filmeket, zenéket stb. sokszor szétdarabolva és itt csak a letöltési linkeket adják meg. Ezeket persze csak akkor látod, ha regisztráltál, ezért is kell a regisztráció.

Sokszor több részben töltik fel, ezeket le kell tölteni, majd ha az összes részt lejött, akkor ki kell csomagolni. Arra kell néha figyelni, hogy kicsomagoláskor ha jelszót kér, akkor azt mindig megtalálod ott, ahol a linkek vannak.

Még valami. Mivel az oldalak (ahová fel vannak töltve az egyes anyagok) ingyenesek is, ezért lassabbak. De ha előfizetsz prémiumra, akkor gyorsabban lehet tölteni akkor, ha az internetszolgáltatónál nagyobb sávszélességű elérésed van. Meggyőződésem szerint felesleges prémiumra előfizetni. De ekkor hátrány néha az is, hogy egy letöltés után ugyanonnan nem lehet új letöltést kezdeni, mert várni kell 10, 15, 30 percet, mindenhol mást.

Ezt úgy küszöbölik ki, hogy párhuzamos feltöltéseket csinálnak, tehát az egyik rész letöltése után a másik megosztóról tölthető a fájl.

2012. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, és kösz... de megadnád mégegyszer ezt a linket mert szerintem lemaradt belőle valami
2012. jan. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!