Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudnám megcsinálni a...

Hogy tudnám megcsinálni a Harry Potterben lévő tekergők térképét?

Figyelt kérdés
Szóval ezt a térképet szeretném megcsinálni magamnak.Tudom,hogy lehet a neten rendelni de én nem fogok kiadni érte 12.000Ft-ot...Így azt terveztem,hogy megcsinálom.

2012. jan. 1. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan lehet megrendelni? Be tudnád linkelni?
2012. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Azért picit sokallom ezt az árat egy darab papírért.

2012. jan. 3. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Bögrék 4ezerért? Veszek egy bögrét pár százért, viszem a képet, megcsinálják egy olyan nyomdában, ahol foglalkoznak ilyesmivel...

Rohadt drága ez a bolt, pedig irtó menő cuccok vannak.

Amúgy sajnos nem tudom, hogyan tudnád megcsinálni :(

veszel mondjuk valami nagy, A3-as v A2-es méretű papírt, esetleg megpróbálsz keresni olyat, ami sárgásabb, arra rajzolsz, utána megégeted a papírt. Persze nem lesz olyan, de egy próbát megér.

2012. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, sárga papír, töltőtoll, meg egy kép a roxfort berendezéséről... ennyit tudok segíteni. Kiadni érte értelme nincs. Akkor már inkább megveszem ennyiért a Weasley ikrek pálcáját, ilyen áron láttam valahol...
2012. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pradagast válasza:
Hú hát ez egy nagyon nehéz projekt. Már én is gondolkoztam ezen, mert szeretem az ilyen filmes térképeket és a Gyűrűk Ura térképét már meg is rajzoltam. A legnagyobb gond a papírral van, mert elég bonyolult az elrendezése, pláne hogy kis fülekkel van tele. De elég sok videót lehet talájni youtube-n is amiben kihajtogatják neked. Hogy autentikus legyen muszáj lesz sárga papírra rajzolni és tintával. Én a mártogatósra elküszöm mert a töltőtollal egészen máshogy lehet írni. Sok szerencsét hozzá, nekem megint meghoztad a kedvemet hozzá. :D itt egy link például ezen egészen jól elmagyarázza h mi hol helyezdkedik el : http://www.youtube.com/watch?v=AJ3SapHaubc
2013. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha még nem sikerült én nem rég találtam egy nagyon jó oldalt nyisd meg a [link] és írd be a keresőjébe hogy littlefallingstar nagyon sok harry potteres cucc van rajta. Ne ijedj meg ha ilyen piciben jelenik meg mert ha méret arányosan nyomtatod ki akkor jó lesz. Sok sikert!
2016. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!