Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írna nekem valaki a Vampire...

Írna nekem valaki a Vampire Knighthoz hasonló animét?

Figyelt kérdés
Ha tudtok írjatok nagyon fontos!!
2012. jan. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kuroshitsujit mondanám, mert az hangulatában hasonló (már a II.évadban), de ha vámpíros kell ez nem az...
2012. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy manga, de talán ez hasonlít rá legjobban (bár sajnos még nagyon az elején tart): Pureblood Boyfriend

Kuroshitsuji is hasonlít, csak alig van benne romantika.

Mangából rengeteget tudnék mondani (Black bird, Kamisama kiss...), animéből viszont szinte semmit. Az AnimeDB szerint az Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru hasonlít rá, bár ez egy shounen ai a leírás szerint (én még nem láttam)

Ezen kívül főleg shoujo animéket ajánlanék:

Kaichou wa maid-sama

Ouran high school host club

Yamato nadeshiko shichi henge

2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fortune Arterial, Vampire Princess Miyu, Night Walker, Trinity Blood, Vampire Hunter D, Hellsing, Blood +, Blood C, Karin, Shingetsutan Tsukihime, Dance in the vampire bund, Rosairo to vampire. :) Ennyit tudok.(nem top sorrendbe írtam)
2012. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xD Szerintem nem a vámpíros animékre gondolt, hanem csak a Vampire knight-hoz hasonlókat. Például a Hellsing, bár vámpíros de teljesen más műfaj.
2012. jan. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Yue-chan ***** válasza:
Az Uraboku, gyakorlatilag még a főszereplő neve is ugynaz...
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru tényleg hasonlít rá hangulatban rajzolásban még egy két szereplő kinézetében is.Miután megnéztem rákerestem nem e a vampire knight szerzőjétől van mert teljesen olyan hangulatom lett tőle.:D igaz hogy shounen ai de nem feszegetik a meleg témát
2013. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!