Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a kedvenc filmje?...

Kinek mi a kedvenc filmje? (bármilyen kategória)

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Forrest Gump vagy a Kapcsolat
2012. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Hívatlan vendég (thriller)


Ez remake, az eredeti ázsiai, de nekem ez sokkal jobban tetszik, még megnézném egy jópárszor, bár van benne 1-2 jelenet, ami nélkül el tudnám képzelni a filmet.



2. Remény rabjai (filmdráma)


Ezt is csak ajánlani tudom, nagyon jó film.



3. Pillangó-hatás (thriller)


Ez is hatalmas film, az egész film arról szól, hogy ha a múlton változtatsz, nem biztos, hogy a jelen jobb lesz.


4. Rómeó és Júlia (1968-romantikus, dráma)


Erről asszem írnom sem kell, gondolom ismered az alaptörténetet. Szintén bármikor visszanézném.



5. Sólyom és galamb (filmsorozat, romantikus, dráma)


Ez filmsorozat, a TV-ben 12 része volt, de azt hallottam, hogy ott a részeket még 2 részre tagolták. Nagyon jó kis romantikus dráma.



6. Az Átok (horror, thriller)


Ha a horror műfajából is akarok választani, akkor ez mindenképpen a nyerő. Lehet, hogy 1-2 rész kicsit furcsa, de nem az az elcsépelt idióta gagyi film, elejétől a végéig lekötötte a figyelmem. Az egészben az a legjobb, hogy ez téynleg olyan horror, amitól lehet is félni (természetesen sötétben, hangosan kell nézni, mert amúgy nem ér semmit az egész)



7. Az átok 2 (horror, thriller)


Ez az előbbi film folytatása, szintén nagyon jó, félelmetes. Bár van 3. része is, ha gondolod, megnézheted, de a listára nem írom fel, mert az már tényleg néha értelmetlen, gagyi.


8. Brooklyn mélyén (krimi)


Hát ezt meg kell nézned. Eddig nem rajongtam az akció- vagy krimifilmekért, de ezt tényleg bármikor visszanézném. Hatalmas film. Három szemszögből, három ember tapasztalataiból mutatja be ezt az életet, életformát.


9. Ponyvaregény (krimi)


Na ez tényleg nagyon jó film, nem az az Arnold Schwarzenegger féle, aki 2-őt lő és 4-en elesnek. Egyszerű, de mégis nagyszerű.


10. Fekete hattyú (thriller)


Lehet nehéz kicsit megérteni, de az egész arról szól, hogy senki sem tökéletes. A filmben lévő lánny az volt, és ebbe bele is halt.



Ez az én 10-es listám, de a filmek nem sorrendben állnak, tehát nem úgy van, hogy az 1-es a kedvencem, aztán a 2-es...

Talán még érdemes megemlíteni a Sin city- a bűn városa c. filmet, rám nagy hatással volt. Érdekes, egy képregényből csinált filmet láthatunk tulajdonképpen. Műfajt ehhez nehéz mondani, igazából nem is tudok.


Jó filmezést!

2012. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A tökéletes trükk-The prestige

Az utca királyai-Street Kings

A zuhanás-The fall

A szomszéd nője mindig zöldebb

Még zöldebb a szomszéd nője

2012. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Shrek, Másnaposok, Jégkorszak, Halálos ítélet, Túszdráma, A tűzben edzett férfi, Szerelmünk lapjai, Nász-ajánlat, Zűrangyalok, A Nap könnyei, Beépített szépség, Hacsi - a leghűségesebb barát, A szív bajnokai, Reszkessetek betörők, A karatekölyök (2010-es verzió), A boldogság nyomában, Az utolsó ház balra, Az árva, Az igenember, Ace Ventura, Sose hátrálj meg, A macskám, a családom és a fiúk, Nekem 8, Bad Boys.


Ennyi jutott eszembe, ezeket a filmeket nagyon-nagyon szeretem. :)

2012. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még:


Rossz tanár, Mobil, Édes kis semmiség, Az utolsó dal, Őrült szenvedély, Nem férek a bőrödbe. :D

2012. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek!!!...:)))...párat biztosan meg fogok nézni az ajánlásaitokból...
2012. jan. 3. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:

Sorozat:

A császárnő!de az összes Gaby Spanic sorozatot ajánlani tudom!!

2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ítélet eladó
2012. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Holnapután
2012. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ház a tónál
2012. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!