Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen yaoit ajánlanátok egy,...

Milyen yaoit ajánlanátok egy, olyan lánynak, aki még csak ismerkedik a yaoival?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam rágja a fülem, hogy mutassak neki valami jót, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Magyar feliratos kellene és valami nem túl hardcore. Nekem eddig csak, olyanok jutottak eszembe, hogy Maiden rose, Bocu no Pico, Enzai, Shounen Maid Kuro-kun és hasonlóak. Ami meg nem lenne hardcore az, mind ilyen Kirepapa meg Loveless. De az meg vagy incest, vagy shota és az se jó. Olyasmi kellene, mint a Sekai Ichi Hatsukoi vagy a Junjou Romantica, de az meg túl hosszú. Én most a Koi Suru Boukun gondolkozom, de abban meg a meleg srác leteperi a homofóbot, szóval az is olyan necces... Mentsetek meg! :)
2012. jan. 3. 15:16
 1/10 needless válasza:

Háát...szerintem ha csak ismerkedik vele legjobb lenne ha egy aranyos sounen-ai-al kezdene. Valami könnyen megszerethetővel és aztán ha úgy dönt h többet akar előbb-utóbb úgyis yaoifan lesz belőle XD.

Vagy mindenképpen vmi yaoi-val akar kezdeni?

2012. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, a probléma az, hogy eksönt akar. Én is shounen aiba gondolkoztam, de azt mondta, hogy olyat nem akar.


Mondjuk én is valami hardcore animével kezdtem a yaoit... De én mondjuk előtte már 2 éve Harry Potteres slasheket olvastam.

2012. jan. 4. 21:02
 3/10 needless válasza:

Biztos h nem lenne jó a Junjou Romantica Pl.? Mert ha érdekli akk belekezdhet, ha nem tetszik neki akk meg úgy sem folytatja .Szerintem pl. megálják a részek egyenként is a helyüket(de ez csak az én véleményem persze :)

DE épp most jártam utána és van kettő anime ami szerintem megfelelne. Az egyik a: Seito Kaichou ni Chuukoku, ami 2 részes és szép a története és nem is túl durva , a másik az: Ikoku Irokoi Romantan, szintén 2 részesennek szerintem még imponálóbb a sztorija és a szereplői is redben vannak, habár ebben nincs annyi humor, viszont a szerelmi szál szépen kidolgozott.

nem tudom h ismered-e őket, remélem ez talán segíthet neked!

2012. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A másodikat láttam, de az elsőt még nem. Azt hiszem a Junjout és a Ikokut fogom neki ajánlani.


Köszönöm a válaszod :)

2012. jan. 7. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Junjou Romantica és a Sekaiichi Hatsukoi :) Az 1. yaoi amit láttam a Junjou volt, és nagyon tetszett. :D Remélem tudtam segíteni. :)
2012. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én még a Gravitationt ajánlom az nem olyan durva és aranyos történet is :D bár asszem a nagyrészében csak enyhe yaoi van, szinte shounen-ai sztori, de sztem nem az^^
2012. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lol Ookiu FurikabutteXDDD

Az a nagy ebben hogy egyáltalán nem BL,hanem sport anime(baseball)de mégis,olyan jelenetek vannak benne hogy simán elmenne shounen ainak vagy akár softcore yaoinak:DDD

Sokan úgy viccelődnek vele hogy az anime még "nem jött ki a szekrényből"XDD ez angolul nyelvterületen kifejezés arra ha valaki bevallja a melegségetXDDD

Szóval ez jó lenne kezdésnekXDDD

Bár nem tudom hogy ez meg-e felel a kritériumoknak,csak a móka kedvéért írtam kiXDDD

2012. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Ookiku
2012. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sekaiichi első OVA része jó választás lenne... önmagában is elég jó, meg be is vezeti a történetet, ha tetszik neki, fejest is ugorhat a sorozatba :D vagy még van egy olyan (talán fura elképzelésem) hogy az ova meg a második évad utolsó része együtt :D az milyen lenne már :D mindkettő múltidézés, ki is egészítik egymást kb...
2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat ha nem olyan kemény yaoit keresel, elsőnek a Love stage nagyon jó választás
2016. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!