Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nana (anime) -hol találok...

Nana (anime) -hol találok magyar feliratot?

Figyelt kérdés
Keresem a Nana c. animéhez a magyar feliratot. Szinkronizálva már láttam, de nekem japánul kellene magyar felirattal. Remélem tudtok segíteni.Köszi!:)
2012. jan. 3. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
animeaddicts.hu
2012. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, csak letöltés után azt írja, hogy a 40 napos próbahasználat után regisztrálni kell vagy mi...

És meg se tudom nyitni a letöltött fájlokat.

Nem tudna valaki segíteni?

2012. jan. 3. 16:11
 3/19 anonim ***** válasza:
Animeaddictson be kell regisztrálni. Nem lehet hogy ez a gond? Vagy ha mégse akkor ott a honlap fórumja. Kérdezz meg egy admint mert mi itt nem tudonk ebben segíteni. Amúgy animGO-n is fenn van (bár ott is regisztrálni kell): [link]
2012. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már regisztráltam, de ugyanaz. Valami winrar regisztrációt kell vásárolni....
2012. jan. 3. 17:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Nálam engedi, nem kell regisztrálni. Van Winrarod, vagy vmilyen olyan programod amivel tömörített fájlokat lehet kicsomagolni(.zip,.rar stb...)?


Ha nincs winrarod innen szedhetsz le:

[link]


ingyenes 40 napig, utána illene törölni, ha nem akarod megvásásrolni.

2012. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

én ezt nem hiszem el....feladom.

Letöltöttem a winrart, meg a feliratokat is, de ismeretlen fájlformátum miatt nem tudja megnyitni-.-

Ilyenkor mit lehet csinálni? Már kezd elegem lenni....

Amúgy köszönöm szépen az eddigi segítségeket!

2012. jan. 3. 18:28
 7/19 anonim ***** válasza:

Innen töltötted le vmelyik feliratot?

[link]


Ha igen, elindítod a winrart (feltelepítetted ugye?), megkeresed benne a feliratot ami ugye .zip kiterjesztésű, belemész, utána rányomsz hogy "kibontás ide" megadod neki, hogy hova bontsa ki és elvileg kész is vagy.


Így már remélem működik.

2012. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

-Igen, onnan töltöttem le.

-feltelepítettem a winrart

-megvolt a kibontás


De nem lehet megnyitni, mert még mindig az ismeretlen fájl formátummal van baja.

Pedig mindent úgy csináltunk, mint az előző gépen, ott sikerült, most nem tudom mi van.....

2012. jan. 3. 18:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Azt simán duplakattal nem lehet megnyitni, de nem is szükséges. Ha megakarod nézni a fájl tartalmát akkor az F3 billentyűvel megtudod nézni. ha pedig hozzá akarod rendelni a videóhoz azt a videólejátszó programmal tudod megcsinálni.
2012. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Már sikerült megnyitni a feliratot, le is töltöttem a videót japánul se sehol se találom felirat nélkül, ezt is csak angol felirattal tudtam letölteni.

A feliratot hogy kell hozzárendelni?És fent van valahol az egész anime japánul??

2012. jan. 3. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!