Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Már nem lesz "A rejtély" című...

Már nem lesz "A rejtély" című sorozatból új évad leadva az RTL-en? Kb 2éve lett vége az évadnak, amikor a párhuzamos világban ragad Olivia. Azóta nem adtak 1 részt sem. Esetleg van valami infója valakinek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A külföldi sorozatokat úgy pakolja a csatorna, hogy ami befér valamelyik idény idősávjába, ott leadja, ha nem akkor csak időpótlónak teszi be, mint a Castle-t a barátok közt helyére. A saját készítésű műsorok is magasabb prioritással bírnak, úgyhogy nem is kiszámítható hogy mikor adják le, ha leadják.

Ezért érdemesebb eredeti nyelven nézni, mert az ott lévő leadás már biztos, a leadás napján letölthető és felirat is gyorsan készül hozzá. Most ha az RTL-re vársz, lehet hónapokig húzza vagy le sem adja, és megállt a második évad végén, de ha eredetiben nézed, akkor már 4x07-nél járnál.

2012. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok után amit az RTL művelt a Supernaturallal szoktam le a TVzésről és nézek mindent neten. Nem szeretem őket, pont a legjobb sorozatokkal bánik ilyen mostohán...
2012. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak sajnos utálok feliratosan nézni filmeket :( Akkor végül is van még remény a Rejtélyre?
2012. jan. 3. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Remény van, a Supnatot is leszinkronizálták a 3. évadot aztán 5 évet vártak mire leadták végül a TVben...

Mondjuk ha legalább leszinkronizálnák úgy is felkerülne a netre.

2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szinkronnal nagyon jó lenne . Nagyon tetszettek a szinkronhangok.
2012. jan. 3. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A netre csak úgy kerül fel a szinkronos változat, ha először egy tv-csatorna leadja, mivel ők vették meg a jogot. Ha le is szinkronizálják, de nem adják le, akkor marad a fiókban. A netes letöltések magyar hangsávja is az angol képből és a magyar tv-hangból jön össze.
2012. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

4.évad felirattal. Szerintem sokkal jobb, mint szinkronosan.

[link]

2012. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

01-03 22:51


Ez nem egészen így van, ha leszinkronizálják általában valamelyik külföldi ország rápakolja a DVDre a magyar változatot is, akkor meg csak idő kérdése, hogy felkerüljön netre.

Így lehetett letölteni magyarul évekkel azelőtt, hogy sugározták volna itthon a Supernatural 3. évadát, de hallottam, hogy a Gossip Girl 2. évada hasonlóképp fent volt adás előtt.

2012. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!