Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem sikerült elég...

Csak szerintem sikerült elég gyenguszra a tegnapi Így jártam anyátokkal rész? (S07E13 USA)

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A tegnap este az ebben az időzónában a mai napot (hajnal) jelenti. Semmitmondó volt, nem lépett a történet semerre. Én is pont azon gondolkodtam, hogy még csak mosolyogni sem sikerült a poénokon.


Mondjuk igazság szerint ez nem is teljesen sitcom műfaj, hanem a dráma+vígjáték (drama+comedy) keveréke, dramedy. Így nem mindegyik rész vicces, mert van benne dráma is. Viszont ez a rész egyik sem volt, inkább unalmas.

2012. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, de így, hogy nem ment előre a történet sem, így nagyon unalmas "térkitöltő" rész volt szvsz.
2012. jan. 4. 20:57
 3/4 anonim válasza:

De reméljük , hogy ez után valami nagyon nagyon jó lesz ;)

:D

2012. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, mert az lesz a 150. epizód a sorozat történetében, csak tán kitalálnak valami nagyon "hoppát" :)
2012. jan. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!