Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a transformers...

Mit gondoltok a transformers prime magyar szinkronjáról?

Figyelt kérdés
jah és fel fogják valahova tölteni magyarúl?
2012. jan. 9. 20:46
 1/10 anonim válasza:

Ma láttad a cartoon-on?

én is ma láttam :D

szerintem SZAR a szinkron,meg a mese se túl nagy dobás.

2012. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
miért szar? szerintem semmi baja.
2012. jan. 9. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem fél-szar. Van, amit eltaláltak, de a javát elszúrták. Például a fél szereplőgárda hangjának nincs sok köze az eredetikhez, és engem kiborít, hogy a neveket angolul hagyták.


Összegezvén olyan, mint egy finom fagyi kaki-darabkákkal: van benne jó, de a sok rossz lehúzza az élményt.

2012. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon elcseszték. A hangok nem passzolnak a karakterekhez (pl.:Racsni és Bulkhead), és az Álca szón kívül mindent meghagytak angolul. Akkor meg mi értelme a szinkronnak?! A filmekben korrekt magyarosítás volt, de itt? Ez olyan, mintha a Homo erectus visszamászott volna a fára.
2012. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mondjuk a neveket igazán magyarosíthatták volna... A hangok közül vannak jók, Optimus, Megatron, Üstökös... ugyebár ők a filmes szinkronjukat kapták, ami szerintem abszolút jó... Vannak középszerűek is, mint Racsnié, jellegtelen, de nem kapok tőle agybajt... De pl. a főszereplő srác hangja nagyon gáz... Tudnék egy sokkal jobb szinkront hozzá. Mondjuk nekem nagy meglepetés, hogy az embercsaj hangja, magyarul sokkal kevésbé idegesítő, mint angolban. Sok részt megnéztem angolul, és ott nagyon idegesítő, de a magyarban ez nem jön át! Ez vajon pozitívum, vagy negatívum??? :D
2012. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem is csak jack hangjával volt bajom, de amúgy nem rossz :)

már láttam az egész első évadot angolul most végignézhetem magyarul :)

2012. jan. 17. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is nézegetem magyarul, és megváltozott róla a véleményem. Még mindig nem mondanám tökéletesnek, de azért nem túl rossz. Sajnos nagyon hallatszik rajta, hogy gyorsan /nem túl sok pénzből készült... a hangok kiosztása lehetne jobb, a színészi játék néhol nagyon elüt az eredetitől, meg van pár fordítási bibi is, szóval ezeken csiszolhattak volna még.


A legjobb az lett volna, ha kapcsolatba lépnek a rajongókkal, hogy mindent rendesen fordítsanak, meg ilyenek, de az ilyet sajnos nem nagyon várhatjuk el a szinkronstúdióktól...

2012. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit esetleg érdekelne:


Közreműködők:

Varga Gábor - Racsni (túl fiatal)

Pekár Adrienn - Miko (tűrhető)

Richter Tamás - Raf (jó)

Kálid Artúr - Flower (jó)

Sótonyi Gábor - Válaszfal/Bulkhead (ez a hang sose volt a kedvencem)

Antal Olga - Arszi (mozis hang, a bukottak bosszújából, jó)

Láng Balázs - Üstökös (elmegy)

Szélyes Imre - Optimusz (okés)

Borbiczki Ferenc - Megatron (okés)

Stukovszky Tamás - Jack (szerintem is gáz)

Szolok Péter - Sziklaugró (no comment)

Bognár Tamás - Égrengés (nagyon jó)


Magyarszöveg: Borsiczky Péter

Vágó: Kránitz Bence

Gyártásvezető: Németh Piroska

Hangmérnök: Bederna László

Szinkronrendező: Orosz Ildikó

SDI Media Hungary


[link]

2012. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt, innen letölthetitek:

[link]

2012. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a letöltő linket :D
2012. jan. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!