Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan animéket...

Mondanátok olyan animéket amiknek jó a története és helyes a főszereplő?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

hát olyat nem tudok mondani, amiben helyes a főszereplő, mivel ezek megrajzolt MESEFIGURÁK.

az én egyik kedvenc animém a yu yu hakusho

2012. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív a helyes főszereplőhöz nem tudok hozzá fűzni de a jó stori One piece. Bár nincs olyan anim amibe ronda a főszerplő, vagy ha igen akkor hirtelen háremet gyűjt össsze és annak meg nincs storyja
2012. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji :D
2012. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kuroshitsuji aaaz igen. XD Sengoku Basara, Tiger & Bunny, esetleg Cowboy Bebop (nem tudom, szerintem Spike okés XD), Natsume Yuujinchou... meg még gondolkozom, hátha eszembe jut valami. :)
2012. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok, kinek mi számít bishounen-nek (az animés "helyes" srácokat inkább így hívd). Nekem ezek jöttek be:

Natsume Yuujinchou - Natsume Takashi

Black cat - Train Heartnet

Kuroshitsuji - Sebastian

Kaichou wa maid-sama - Usui Takumi

Count and fairy - Edgar J.C Ashenbert

D. Gray man - Allen Walker

Ao no exorcist - Okumura Rin

Nurarihyon no mago - Nura Rikuo

Dantalian no shoka - Hugh Anthony Disward

2012. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ao No Exorsist , Naruto Shippuuden , DBZ ,Shaman King, Deadman Wonderland , Fractale
2012. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném, hogy a DBZ-be kit tart helyes pasinak?xD Netán Trunks?xD
2012. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

KUROSHITSUJI!! :D Ciel Phantomhive a leghelyesebb anime-srác, akit valaha láttam! Meg kell zabálni azt az áldott akasztófahumorát, a kötekedő, fölényes vigyorát azon az édes pofin (huhh kicsit elragadtattam magam xd)

Komolyabbra fordítva a szót, ha 12 éven felüli főszereplőre gondolsz, akkor a Vampire Knight-ot ajánlanám, bár kicsit nyálas a történet, azért élvezhető és gyönyörű a grafika (csak Yuki kissé idegesítő).

A Kaichou wa maid-sama is egy jó választás lenne, Usui-Misa páros nálam verhetetlen

2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sousei no Aquarion , Naruto Shippuuden , Bleach
2012. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fairy Tail(Nem tudom, hogy Natsu mennyire számít helyesnek) a történet nem romantikus viszont vicces és (szerintem) nagyon jó/szép is. Ajánlom mindenkinek
2012. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!