Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hayden Christensennek melyik...

Hayden Christensennek melyik a legjobb filmje ezek közül és azok miről szólnak? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Éberség, Vanishing on 7th street, Tökéletes bűnözők, Hipervándor
2012. jan. 10. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kettőt ismerek !


A Hipervándor : Arról szól még meg egyszer kis korában egy fiú kap egy különleges képességet amivel bárhova el tud "vándorolni" és a végén ezzel fognap harcolni (erről olyan sokat nem tudok )


Éberség : Ez egy rémesen brutális film . Arról szól Hayden egy fiatal fiút alakít akinek van egy különösen veszélyes szív betegsége , folyamatosan gyógyszereket szed , de csak a műtét segíthet rajta , a barátnője , és a anyja bekíséri a műtőbe ahol a műtét végző orvos az egyik barátja . A műtét minden elemét be mutatja a film ami undorító , és brutális (pl: felvágják a bőrét , törik a csontját stb...) . Később kiderül hogy a fiú minden barátjának hitt ismerőse az ellensége akik a halála ért is felelnek , az anyja természetesen nem volt benne ebben a dologban , a film végén ő belehal a fia elvesztésébe .

2012. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Húha ez kemény... a hipervándort én csak angolul látamm félig, nem annyira emlékeztem de azért köszi.

Az éberséget azért kapcsoltam ki szinténa felénél mert brutkó volt, de majd talán megnézem...

Köszi :)


A tökéletes bűnözők és a Vanishing on 7th strett miről szól? Valaki?

2012. jan. 10. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott van még a Star Wars is :) (előző vagyok )
2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Detro ***** válasza:

Itt megtalálsz mindent tudsz személyre és filmre is keresni...

[link]

2012. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sztem az Éberség a legjobb :D Mivel Thriller fan vok
2014. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!