Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb vígjáték?

Legjobb vígjáték?

Figyelt kérdés
Szerinted melyikek a világ legjobb vígjátékai ha felállítanál magadnak egy toplistát?
2012. jan. 11. 20:17
 1/5 anonim válasza:
Ha nem is címeket, de szereplőket könnyebb ebben a témában írni. Így hirtelen ami eszembe jut a klasszikus Bud Spencer, Terence Hill filmek, Louis De Funés, Jack Lemmon és Walter Matthau, Richard Pryor és Gene Wilderes filmek. Ja és a Forrest Gump.:D
2012. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dumb&Dumber-Dilibogyók

A Riviéra vadorzói

Oscar

Folytassa, doktor!

Gyalog galopp

Idétlen időkig

Ace Ventura I-II.

Vaklárma

Lapátra tett férjek

Üldözési mánia

Nem vagyunk mi angyalok

Másnaposok

Diszkópatkányok

2012. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyalog galopp


Ez minden idők legjobb vígjátéka. :D


http://www.youtube.com/watch?v=ogud_iK04cw

2012. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszoló által írt film, hátt:D:D mindjuk úgy h az első pár perc után szembesültem vele h mire vállalkoztam, sokaknak nagyon tetszik de nekem sajna nagyon nem:S:S de akinek igen az csak élvezze:)


nekem ezek a filmek tetszettek nagyon: nagyfiúk, kellékfeleség, ananász expresz, rózsaszín párduc 1-2, párterápia

mese: lizi és yeti, mézengúz

magyar film: megy a gőzös xDxD:D

ezeket végig nevettem:D:D:D:D

2012. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem vigjáték és 1 fan sorozat de 1 ideje nekem nagyon bejön az "Egy Akatsukis élete" ami youtuben fentvan nagyonjó szarrá lehet röhögni magamat rajta :D

Filmek : AliG,Borat,Ne szórakozz Zohannal , Haláli hullák hajnala

2012. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!