Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagkapu filmek letöltése...

Csillagkapu filmek letöltése szinkronosan?

Figyelt kérdés
Az igazság ládája és a Folytonosság című részeket szeretném letölteni de nem találtam eddig egy oldalt se. Esetleg valaki tudna linkelni egyet. Vagy torrent is jó.
2012. jan. 11. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Csillagkapu : ***** (10.évad)

Csillagkapu Atlantisz : ***** (4évad)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem a sorozat kell hanem a filmek: "Csillagkapu - Az igazság ládája" és a "Csillagkapu - Folytonosság" ezeket szeretném letlteni.
2012. jan. 12. 07:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, bocs látom ott van alul. De a folytonosság az csak feliratos tehát azt továbbra is várom.
2012. jan. 12. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Például itt fent van (google-ból megtalálod. Közvetlen lkinket nem enged berakni a tartalma miatt):

cinemastore

Keresőjébe írjad be a keresőszót (csillagkapu) és szemezgess!

2012. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az se jó mert le van törölve az a fájl már néztem ott.
2012. jan. 12. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor rajtad nem lehet segíteni. én is biztos a semmit szedem le épp most teszt jelleggel az említett helyről a 1,35 GB-nyi (standard 2cd-nyi) méretben ezen a filmcímen...

Tudod van olyan dolog, hogy a csúnya gonosz emberek időnként újratöltik amit korábban letöröltek a nemes jogvédők nyomásának hatására...

2012. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te mit töltesz le a Csillagkapu Folytonosság-ot tuti nem mert a cimastoreról már próbáltam letölteni és már az ott lévő link nem érvényes. Az első hozzászólónak meg köszönöm az Az igazság ládáját letöltöttem.
2012. jan. 12. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma délután 36 megtekintésen járt, így gondolom elég dfriss. BDrip verzió, magyar, de kicsit nehézkesen kezelik a lejátszóprogik. Media Player Classic azért viszi. Épp most tartok ott, ahol megjelent Baal egyesített serege a Föld felett. Lehet túl sok keresőszót adtál meg. A csillagkapu elég. (épp megtalálhatod az akciófilmek kategória alatt is a 3. oldalon.)
2012. jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem jó a cinemastore! csak .cc-t rakj utána.. a letöltéssel sincs gond..
2012. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!