Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sámán Király 2. évad?

Sámán Király 2. évad?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Japánban már van 2. évad és hogy több mint 80 részes. Hol lehet megnézni, akár japánul?????
2012. jan. 12. 16:08
 1/1 anonim válasza:

Feltételezem, hogy sehogy... Nekem van shaman kingos oldalam és szerkesztő révén, mindent megpróbálok felkutatni, de anime formájában sehol sem találtam meg. Ez egy lezárt project, amit Hiruy Takei sohasem folytatott, csak mangaként... Arra pedig vagy a neten keress rá, vagy vedd meg egy képregény, vagy könyvesboltban. :) Esetleg, ha a neten láttál ilyesmiket:

http://www.youtube.com/watch?v=EIKvGkxhZYk

Akkor mondom hogy ez nem 2. évad, hanem a sámán király megalkotója 2001 és 2004 között adott még ki 5-7 spaciális részt, szóval azokat láthattad :)

2012. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!