Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor kezdik el a Naruto...

Mikor kezdik el a Naruto Shippudent szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Csak mert az animax-on vége lesz azt hiszem 2-3 héten belül a mesének!! Ezután újra kezdi, vagy szinkronizálják a Shippudent és az lesz?
2012. jan. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nemhinném hogy elfogják kezdeni , amugyis a magyar szinkronos naruto szar, felirattal sokkal jobb.

Azt amit a japán hangok tudnak ugysem tudják megközelitteni sem . Sokan pl ezért nem néznek shippuudent mert feliratos -.-" .

2012. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Én is felirattal nézem a shippudent...De a sima narutot viszont szinkronnal néztem!
2012. jan. 13. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
A Shippuuden magyarul a nyáron várható addig a Naruto filmeket fogják leadni.
2012. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom , hogy már hol olvastam lehet , hogy egy Mondo magazinban vagy egy weboldalon de ott azt írták hogy december vége fele fogják elkezdeni szinkronizálni, vagy már akkor adják szinkronosan. Nem emlékszem pontosan de vmelyik ezek közül.
2012. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
biztos borzalmas lesz a szinkron .Ha jól tudom amikor befejezik a naruto-t akkor leadják a shippuuden 1 és 2 részét.
2012. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mesefilm.

Szerintem még nem szerezték meg a jogot a "Naruto: Shippuuden" sorozatra, így még nem is kezdhetik el szinkronizáltatni.

Február 8.-án újraindul az alapsorozat 4. epizódcsomagja. Ha menet közben nem változik a vetítés, akkor szeptember 19.-én ér véget.

2012. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2012. júliusára vagy szeptemberére várható a magyar szinkron.
2012. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A júliusi feltételezés abból jött, hogy a TV-csatorna egyik munkatársa régebben azt írta, hogy KB fél éves szünet lesz az alapsorozatot követően. Ehhez képest újrakezdték Naruto utolsó 64 részét, ami fél év alatt nem ér véget ezzel a tempóval. Bár előfordulhat, hogy menet közben felgyorsítják vagy megszakítják.
2012. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 toth gergő andor válasza:
mikor fog jönni a shippuden magyar szinkron a tv vagy a gépen
2012. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak egyet olvass vissza. A mai napig még az Animax vezetői sem tudják pontosan. Nem úgy megy, hogy letöltik vagy gyorsan leemelik egy japán polcról...
2012. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!