Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egyik rész, hogy le lehet-e...

U.S.S Enterprise-E kérdése:

Az egyik rész, hogy le lehet-e már valahonnan meg lehet-e szerezni az Alvin és a Mókusok 3-at? A másik rész, hogy szerintetek lesz-e 4. rész. Sőt! Lesz-e több mint 4?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja és van rá elhatározása, átnyomhatja a filmet neten.

2012. jan. 13. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Moovie.cc -n már fent van angolul! Am én örülnék, ha lenne majd 4!
2012. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz. Én anno magyarul gondoltam, hogy fenn van-e.
2012. jan. 16. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát magyarul én is régóta keresem... Értesítelek majd, hogyha meglesz magyarul!
2012. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 17. 14:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó hírem van. Láttam, hogy 2013 júliusában tervezik kiadni a 4. részt. Nem tudom itt mikor lesz látható, de lényeg hogy lesz. A címe pedig: Chiplash. Megint valami lefordíthatatlan angol szóvicc. A chipwrecked-et csak-csak megértem.
2012. febr. 17. 12:44
 6/10 anonim ***** válasza:
A Chiplash állítólag az űrben fog játszódni! Elsőnek otthon, majd iskola, most egy lakatlan sziget (apropó találtam magyarítást az AÉAM3-hoz), legközelebb az űr... Mi lesz még itt?
2012. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ohhó, megtaláltam magyar felírattal a filmet! Ki kér linket? Csak viccelek, persze, hogy adok!

[link]

Csak hozzá kell rakni, de ha nem tudod, akkor szólj!

2012. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég elvontnak érzem az űr témát. Bár, igaz, hogy én a saját Trekker sorozatomba beleírtam Alvinékat...
2012. febr. 23. 15:17
 9/10 A kérdező kommentje:

Emberek! Találtam leírást a sztoriról.

A Mókusok hozzák a szokásos formájukat. Az űrsiklót, személyes játszóterükké változtatják, amíg hajótörést nem szenvednek az űrben. Miközben Dave Seville kétségbeesetten próbálja a Mókusokat és a Mókuslányokat visszajuttatni a Földre, ők azt csinálják, amiben a legjobbak: Énekelnek, táncolnak, és mindent felforgatnak maguk körül.De nagy meglepetésben részesülnek, mikor felszáll valaki, aki nagyban hasonlít rájuk.

Az eredeti, angol verzió pedig: he Chipmunks and The Chipettes are up to their usual antics, Turning the space shuttle into their personal playground, Until they become stranded in space. As Dave Seville frantically searches for a way of getting the 'Munks and Chipettes back to Earth, The Chipmunks and Chipettes do what they do best – sing, dance and wreak havoc, But they're in for a big surprise when they embark on someone who's more than a match for The Chipmunks and The Chipettes.

2012. márc. 27. 14:18
 10/10 anonim válasza:
Tudom, hogy ezt a kérdést még 2012-ben írták, de jövőjét szombaton menni fog a TV-ben. De amúgy még azóta se jött ki a 4 ... :(
2017. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!