Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik-e olyan sorozat, ahol...

Létezik-e olyan sorozat, ahol az első rész legelején tulajdonképpen már a történet végefelé járunk? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
Tehát, ami avval kezdődik, hogy a főhős elmesél egy bizonyos valamit (hogy miképp jutott odáig, ahol most van, hogy kórházba kerüljön, vagy hogy gyilkossággal vádolják, stb.), és a sorozatban ezeket láthatjuk, és csak a legvégén ugrunk teljesen a jelenbe. Létezik ilyen? Hangsúlyozom: SOROZATOT kérdezek, nem filmet!
2012. jan. 14. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Damages:

[link]

2012. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de ez a sorozat úgy flashbackes, hogy egész a sorozat végéig visszatekintgetünk? Én ugyanis olyanra gondoltam (lehet, nem voltam egész pontos), ahol csak a sorozat legvégén fogunk elérkezni a jelenbe. Kíváncsi lennék, ez vajon működhetne-e? Az biztos, hogy nehéz lenne összehozni, ugyanis a készítők általában nem tudják előre, hogy milyen fordulatok lesznek, hány évadot fog megélni, meg ilyenek.
2012. jan. 14. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

hát itt az első évad végén visszajutunk a jelenbe. több évados flashbackes szál iszonyú kockázatos lenne. Van olyan hogy több évados a főszál, de hogy flashbackes is legyen még mellé olyanról nem tudok pedig már lassan 60 sorozatot láttam eddig és szerintem egyikben sem volt ilyen.


Ugye több évados előre berendelések sem szoktak lenni (legalábbis nem az 1. évad előtt), plusz bármikor változhat a színészek helyzete is, + a színészek szerződése is számít. Ennyi változóval max egy maroknyi sorozat lehet ilyen az egész világon, de én nem tudok egyről sem sajna.

2012. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nem Max Payne 2 ihlette sorozatra vágysz? :D Mert annak a története kiköpött ez :)
2012. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!