Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto sorozatnak jelenleg...

A Naruto sorozatnak jelenleg hány része van összesen? Meddig van magyarul leszinkronizálva? Az elejétől megtudom nézni valahol vagy esetleg le tudom tölteni (magyar szinkronnal vagy felirattal)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

angol felirattal itt megtalálsz mindent:

[link]

2012. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Forrest014 válasza:

Itt van magyar felirattal az összes:

[link]

2012. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
MÉG CSAK 220 RÉSZE VAN ?
2012. jan. 18. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

A Naruto 220 epizódból áll.

A Naruto Shippuuden jelenleg is fut, elvileg ma lesz elérhető abból a 245. epizód.

Plusz ott vannak még az egész estés filmek (Ha jól tudom 7darab)

Ja és pár epizódnyi (23) Naruto Abridge is ltezik a földön.


Ha nagyon unatkozol és ezeket már kivégezted, olvasd ki a mangát az elejétől (570 fejezet), sok minden benne van, amit a rajzfilmekből kimaradt.

2012. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Forrest014 válasza:

A 220. rész után kezdődik a Naruto Shippuuden, amit magyar felirattal itt tudsz letölteni:

[link]

Itt a 235. részig tudod letölteni a Shippuudent, az újabb részeket pedig a wof.hu és a naruto-kun.hu posztolja hetente, amiket regisztráció után tölthetsz le.

2012. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mĂĄtĂŠ válasza:
vagy esetleg indavideón is megnézheted! Maga a Naruto 220 része már fent van magyarul, és asszem, de ebben nem vagyok biztos a Shippuden is fent lesz magyar szinkronosan! =D
2012. júl. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NinjaFan válasza:
Ha még érdekel , minden eddig megjelent részt megtudod nézni itt: [link]
2012. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!