Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe annak a sorozat...

Mi volt a címe annak a sorozatnak, ami a 90-es években ment, és mindig úgy kezdődött, hogy ült a kandallónál egy ősz (és asszem szemüveges) bácsika a hintaszékben egy nagy könyvvel, a lábánál meg egy kutya?

Figyelt kérdés
Abból a nagy könyvből kezdte olvasni a meséket,és mindig megelevenedtek,de nem rajzolt volt,hanem mesefilm,és ilyen fantasy. Egy részre emlékszem,mikor valaki bement egy nagy kastélyba és jött haza a nagy griff madár és az a valaki elbújt az asztal alatt. Nagyon izgi volt..:) Remélem emlékszik rá valaki.
2012. jan. 18. 11:57
 1/10 Antimod ***** válasza:

Benedek Elek meséi?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem rá. Csak sajnos a címére nem. Mindig valami ijesztő sztori volt feldolgozva szörnyekkel, mesebeli lényekkel. Valami olyasmi lehetett, hogy Rémisztő mesék. Ha megtudod máshonnan, írd már ki ide a megoldást! :)
2012. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem magyar volt szerintem..:)

Igen,mindig "ijesztegetős" mesék voltak. Még arra is emlékszem,h nagyjából a Hegy gyomrában -korabeli..:D (ezektől indult nálam a horror-dili..:))

2012. jan. 18. 13:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja,közben megnéztem magamnak ezt a Benedekeset,lehet,hogy a bácsi ez volt a fejemben,de biztos,hogy amit keresek,abban is hasonló a mesélő,csak ott hamar átváltottak mesefilmre.:) Persze ha én találnám meg előbb,szólok!:)
2012. jan. 18. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Juppíí,megtaláltam!:) Csak angolul kellett keresni.. http://www.youtube.com/watch?v=Bs81RjW4kvs Folytatom a keresést,hogy hol lehetne megszerezni..:)
2012. jan. 18. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, köszi!

Igaz, hogy Te voltál a kérdező, aztán végül én köszönöm meg a választ... :D Na mindegy.

2012. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Zsolt456 válasza:
Én is köszönöm! Már régóta kerestem. Egyébként nem akarok túl sokat kérni, de nincs esetleg valahol magyar szinkronnal is?
2015. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsolt456 válasza:

Megtaláltam. Hátha esetleg még valaki keresné. (szinkronos )


https://www.youtube.com/watch?v=TOOfm9uYCwM&spfreload=10

2015. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a megosztást!:)
2015. ápr. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!