Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted miért nem nyert még...

Szerinted miért nem nyert még oscart Johnny Depp?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért nyert volna. Minden egyes filmben ugyanazt az iszákos/drogod/beteges karaktert hozza. Már kicsit unalmas, hogy mindenki úgy oda van érte.
2012. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemelte volna. De már megszoktam az Akadémiától, hogy sose kapnak, akik megérdemelnék...-.-' (persze sokan megérdemlik, de vannak, akik egyáltalán nem tehetségesek, mégis rengeteg díjat kapnak, valaki meg tényleg profi, mégse kap...szóval hogy is van ez? -.-)
2012. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert mind a három jelölése évében volt olyan, aki (egyrészt a bizottság, másrészt a nagy átlag, nem pedig az elfogult Depp-fanok véleménye szerint) nagyobbat alakított nála. Mindig nagyon erős mezőnybe került, pedig valóban kitűnő volt mindhárom jelölt alakítása.
2013. ápr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta sem nyert, pedig 10 év eltelt.
2023. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!