Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime fanoktol kérdem ....

Anime fanoktol kérdem . Nektem hogy tetszett a Genesis of Aquarion? Fogjátok nézni a folytatását?

Figyelt kérdés

Anime fanoktol kérdem . Nektem hogy tetszett a Genesis of Aquarion ? Fogjátok nézni a folytatását?


Az Aquarion EVOL-t ?:D



2012. jan. 19. 22:37
 1/2 anonim válasza:
Én nézem és élvezem. Az első 10 rész bevezető ahol tiszta poén minden. A 11.részben kezdenek bekeményíteni. A 12.rész megint vicces. A 13.részben(ami ma jött ki), már beáll a dráma, az érzelem és a komolyság és ahogy látszik ez már csak folytatódni fog. Megéri megnézni egyértelműen. Ha az ember túlvészeli az első 10 rész sablonosságát(értsd. minden rész felépítése ugyanaz) akkor egy nagyon jó kis animét kezd kapni az ember. Remélem a végéig kitart ez.
2012. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hátigen .. kedvenc karimat kinyirták ebben a sorozatban is :(
2012. márc. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!