Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol nézzem? (Kérdésed túl...

Hol nézzem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Bezárták a MegaUpload-ot és vele együtt megszünt a megavideo is.Én nagyon sajnálom mert rengeteg,filmet,mesét és sorozatot néztem ezen a videón online.Nem tudtok olyan oldalt ahol lehetne még nézni ezek után is,online vagy letöltve?Az odaát 6.évadát szeretném folytatni de attól tartok,h így már nem fog menni.
2012. jan. 21. 12:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és olyanra gondolok ami feliratosan megy
2012. jan. 21. 12:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Torrent, ha szinkronos magyar oldalról, ha angolul akkor bármilyen nyílt trackerről le tudod tölteni szabadon és gyorsan. Mivel nem lehet linkelni, google-keresést tudok csak ajánlani: supernatural + torrent formában
2012. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:) remélem sikerülni fog,én is a torrentre gondoltam,de azért feltettem a kérdést
2012. jan. 21. 12:21
 4/6 anonim válasza:

az odaát 6. évadját én ezen az oldalon folytatom [link]

Ez tök jó és még gyorsan be is tölt! :)

2012. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A filmek a neten csapata is ígért új megoldást, mielőbb másik helyre töltik a sorozatokat.

[link]

2012. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaj 17:23 iszonyatosan hálás vagyok neked:D nagyon köszi

de a többieknek is,mindenkinek ment a zöld kéz

2012. jan. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!