Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 1996-os doctor woh film az...

Az 1996-os doctor woh film az az előtti sorozat összefoglalása vagy közvetlen folytatása?

Figyelt kérdés
Ha az utóbbi nincs valahol fent az 1963-as részektől fogva magyarul vagy felirattal(kérdőjel)
2012. jan. 22. 19:09
1 2
 1/11 Gőte ***** válasza:

Az 1996-os Dr. Who fáááájóó szívvel, de folytatásnak tudhatjuk be, egy irdatlan szar, és a fél történetet felborító történettel... A színész jó volt, a steampunk tardis jó volt...


Khöm... mindegy... szóval folytatás...


a 63-as részek pedig... pfff.... részleteket találsz... vagy rádiójátékokat..

2012. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ravolox válasza:
persze.a film a sorozat folytatása volt a 8. Doctorral(ez az 1etlen 8. Doctoros epizód/film)
2012. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs semmi bajom az 1996-os ki vagy doki filmmel.Csak egy apróságot elfelejtettek megmagyarázni.Hogy a jó égbe maradhat életben a mester,hiszen őt a TARDIS magába szippantotta.Erre 2005-ben újra felbukkan.Elnézést de ez egy ici-picit zavaros
2012. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok mindenttudó,de ha engem kérdezel akkor a mesterben volt annyi ravaszság hogy maga után hadjon valamit,mármint az utópiába kiderült hogy nagyonis él.a dobok hangjában meg az hogy kisbabaként találtak rá.no most a harmónia szeme a 96-os filmben ugyebár elnyelte őt.ebből kifolyólag fizikai képtelenség hogy kiszabaduljon.csakhogy itt jön a csavar.a mester egy időlord.és elvileg a TARDIS is a Galifrey-ről származik.tehát nem tartom lehetetlennek hogy kiszabaduljon a Tardis fogságából.vagy amikor a 8-dik doki regenerálódott,akkor is esélyes volt a szabadulás,hiszen a TARDIS is regenerálódott és a harmónia szeme valószinűleg eltűnt,mert az új sorozatban már emlitést se tesznek róla.legalábbis szerintem ez az egyetlen kézzelfogható,logikus válasz
2012. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gőte ***** válasza:
Utóbbi... A Harmónia Szeme egyenlő a TARDIS szívével, ami a sorozatban a konzol belsejében van... Nem tűnt el, csak a holywood-i barátaink átkeresztelték. Rejtély megoldva...
2012. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
holiwood? elvagy te tevedve draga baratom.
2012. aug. 5. 05:46
 7/11 Gőte ***** válasza:

Ömm.. Hát... Gondolom, én hülye, hogy nem pont ott...


De... Minek után eddig csak az amerikai filmben nevezték a TARDIS szívét a Harmónia Szemének, szerintem nem vagyok annyira eltévedve... Deeeeee.. nem kötekszem...

2012. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Folytatás. A klasszikus sorozat az első hét Doktor kalandjait meséli el, a tévéfilm a nyolcadik Doktor első kalandját, 2005-ben pedig átmenet nélkül a Kilencedik Doktorral folytatják, majd Tizedik, Tizenegyedik és most ért a történet a Tizenkettedikhez. Közben azért kiderül, hogy mi történt a Nyolcassal.

A '96-os filmben szerintem rendben lenne a történet, a színészek, csak nem egy Terminátor-fant kellet volna rendezőnek választani. Mondjuk én csak az új sorozatot ismerem, a régi fényében lehet, hogy nekem sem jönne be a film. (Azóta egyébként a Harmónia Szeme felbukkant a sorozatban is)

A Mester elmondja, hogyan tért vissza: az időurak támasztották fel, hogy harcoljon az Időháborúban. Rassilonnak is ők adtak valószínűleg új testet, mivel a klasszikus szériában ő csak egy testetlen szellem volt az éterben.

2014. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, ami kimaradt: bár folytatás, nem kell megnézni a 26 évadnyi klasszikus sorozatot, hogy értsd a tévéfilmet, bőven elég, ha tudod az alapokat. (Ki a Doktor [;)], ki a Mester, mi a TARDIS, mi a regeneráció, stb.) Ezeknek két perc alatt utána lehet nézni a neten, de a 2005 utáni évadokból is világosan kiderül minden.
2014. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amerikaiak is benne voltak a film készítésében. Egyszerűen nem tudnak filmet készíteni. Egy kezemen meg tudom számolni, hány amerikai film tetszett az elmúlt 10 évben, annyira, hogy jobb volt mint egy angol film.
2014. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!