Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat?

S.e.k kérdése:

Melyik ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Keresek egy sorozatot, autókat újítanak benne, de nem az amiben xzibit is szerepel asszem az a pimp my ride vagy mi, ebben a sorozatban 1 csapat öreg amcsi roncsokat újítanak fel és a felújított verdát valami találkozókon passzolják el ahol licitálnak a verdákra.



1 részben asszem a tag rendelt 1 új HEMI motort és valahogy nem sikerült beindítania vagy mi,és asszem csak elkötöttek vlmit PLEASE HELP!!!


2012. jan. 23. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Autókereskedők? (discoveryn megy)
2012. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

neeeeeeeeeeem!!!! de azé kösz

ritkán nézek tv-t ezt még régebben láttam és többen vannak akik renoválnak és mint említettem roncsokból autót építenek tuning nélkül/minimális tuningal

az autókereskedők meg eléggé sz@r sorozat,de 1-2 jó lépést el lehet lesni (nem bírom a kócos tagod)

2012. jan. 23. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

úJJÁÉPÍTŐK?

[link]

2012. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hasonlit DE NEM EZ AZ

a sorozat is asszem a discovery-n ment hasonlo csak ebben a sorozatban nem lopnak el semmi verdát és ujitsák meg

ebben csak megveszik az öreg sz@rt és felujitsák majd elárverezik asszem...

2012. febr. 6. 23:13
 5/5 A kérdező kommentje:

mindegy gyerekek enyém a pont megtaláltam :D


Roncsból luxusautót (Wrecks to riches)

2012. febr. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!