Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egész hétvégén animét néztem...

Egész hétvégén animét néztem megállás nélkül. Elundorodtam az emberektől. Valaki?

Figyelt kérdés

EGész hétvégémet anime nézéssel töltöttem (olyan animéket néztem amiben volt szerelem, szép lányok stb.)

és úgy érzem, hogy már nem köt engem ehhez a világhoz semmi.

Huh ezt igy elég nehéz leírni mert ilyen eddig még nem volt.

Valakinek van valami tippje? :S Mit is lehetne tenni.


2012. jan. 23. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy nekem "már" nem felelnek meg az emberek, sokkal inkább járnék egy anime nővel :D
2012. jan. 23. 16:03
 2/3 anonim válasza:

Keress rá a "netorare" (vagy rövidítve: "ntr") műfajra. Utána már a rajzoltaktól is meg fogsz undorodni.


Vagy egyszerűen magadba nézhetsz, rájöhetsz, hogy nem vagy tökéletes, és, hogy ezt felesleges másoktól is elvárni.

2012. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de velem is volt hasonló, csak én helyes fiúk miatt éreztem ezt animékben (:.. de nyugi, majd rájössz, hogy azért "valami köt ehhez a világhoz"!
2012. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!