Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X - akták 7. évad 17....

Az X - akták 7. évad 17. részében a Minden létező - ben (All things) lévő zenének mi a címe?

Figyelt kérdés
Sajnos, már mindenhogy próbáltam rátalálni, de nem sikerült. Tetszik, hogy olyan nyugodt és meditálós. Segítsetek megtalálni! Előre is köszönöm! (Lehet a Zene kategóriába kellett volna írnom, de úgy gondoltam az X - akta sorozat rajongók jobban tudják.)
2012. jan. 23. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt azért elárulhatnád ,hogy mégis a filmben mikor van az a zene.. Én szívesen segítek ,de nem fogok neked 45 percet bámulni 1 filmet ,hogy kitaláljam 30 zene közül melyik kell.
2012. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsi a kirohanásért elkezdtem nézni:))


Hogyha az elsőre gondoltál akkor MEGVAN!


http://www.youtube.com/watch?v=Dl-J1zaIU9w


Moby - sleep alone


Kicsit lassan kezdődik ,hallgasd végig.


További szép napot!

2012. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ebben a részben szinte csak ez a zene szól (mármint a zenés jeleneteknél). 1:40 és 29:44 -nél lehet jól hallani a kezdetét.
2012. jan. 23. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne kérj bocsánatot, mert lehettem volna részletesebb is! Mert nem mindenki ismerheti annyira a részeket,mint én. Nagyon köszönöm a gyors segítségedet!
2012. jan. 23. 17:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Hasonlít rá,de mégsem ugyanaz. :-(
2012. jan. 23. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallgasd végig mert tényleg szerintem ugyan az ,de a filmben meg van vágva. Hogyha nem az akkor bocsi nem tudok segíteni:S
2012. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudod milyen sokat segítettél?! Rengeteget!! Moby-nak Moby, de a The sky is broken! :-DDDDDD Köszönöm szépen!!! Hallgasd meg és meglátod!!! A JóIsten áldjon meg a segítségért!!!!
2012. jan. 23. 17:37
 8/8 Laly1972 ***** válasza:
2018. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!