Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók 2. évad 1. rész....

Vámpírnaplók 2. évad 1. rész. John Gilbertet vámpírrá válással fenyegeti Stefan. De hát eddig is vámpír volt, nem?

Figyelt kérdés
Az első évadból egyértelműen kiderül, meg egyszer Damon "megölte", de nem halt meg. És Stefan is tud arról, hogy vámpír..Damon tuti elmondta neki. Meg azt sem értem, hogy akkor most miért vitték kórházba, ha úgyis meggyógyul majd, mert vámpír. Légyszi segítsetek kibogozni.
2012. jan. 24. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vámpír, a gyűrűje miatt élte túl a sérüléseket, ugye levágták az ujjaival a gyűrűt...
2012. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaa, értem. nem vagyok tisztában a gyűrűvel sem. Azt ki is készítette és honnan van nekik? És akkor Alaric sem vámpír? őt is a gyűrű védte meg? És akkor miért van a vámpíroknak is? nekik mire kell?

és köszi a választ!

2012. jan. 24. 15:00
 3/4 anonim válasza:
A gyűrű azért kell nekik, hogy tudjanak a napban is járni.Mert ha nincs rajtuk akkor a nap szét égeti a bőrüket. És a gyűrűt azt hiszem Emily a boszorkány készítette nekik. És Alaricot is a gyűrű védte meg.
2012. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!
2012. jan. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!