Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nagyon jó pszicho-horro...

Valaki nagyon jó pszicho-horror filmeket?

Figyelt kérdés

Engem az efféle filmek érdekelnek,amitől tényleg kiráz a hideg,nem pedig a gagyi dínós meg kígyós,stb. horrorfilmek!

Jó lenne ha írnátok címeket.Nagyon szeretnék hétvégén egy filmezős napot csinálni,amikor a barátommal,és a haverokkal összeülünk,és efféle filmeket nézünk!Kérem a hülyeségektől kíméljen az,aki nem a kérdésre válaszol!Köszönöm!20/N


2012. jan. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én paranormal activitytől beszartam, de eléggé félős vagyok:D annak most készül a 4.része, alig várom! az első a legjobb, de első háromnegyed órában semmi különös nem történik, utsó két éjszaka a legdurvább. a 2. az nem tetszett annyira, abban viszont eléggé fosatósak az éjszakák, nappal is elég nagy a mozgás, de az elején elég sokat piszmognak, húzzák az időt egy ajtócsapással, stb.. a 3 kétségkivűl a legijesztőbb. elejétől fogva nagyon durva dolgok történnek, de kicsit zavaros. idegleléshez hasonló, de nem olyan durva. majd ajánlanám a devil inside-ot márc.15-től lesz mozikban:)
2012. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A paranormalt láttam :) Igaz a 3-ik részét nem,mert sehonnan sem tudom letölteni,legalábbis eddig még nem találtam rá!Jó lenne egyébként valami régebbi is,nem muszáj újnak lennie.A lényeg,hogy ütős legyen,és elég dermesztő.Pl elmegyógyintézetes,stb! :)
2012. jan. 25. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Grave Encounters: Elmegyógyintézetes, hasonló a paranormal-hoz, de félelmetesebb és történik is bene valami :D


[REC]: Nem igazán pszicho, de eléggé félelmetes

2012. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ritka az ilyen ember mint te, főleg a neten.Legtöbb mai fiatal a darabolós, Fűrész-szériához hasonló filmekre bukik. Én is az effajta horrorokra bukok és már sok jót láttam. Ha gondolod privibe is irhatok neked.Most csak azokat írom ami éppen eszembe jut, ja és ezekhez mind van felirat vagy szinkron. Ja és mielőtt elkezdem a listát tisztázzuk. A legjobb horrorfilmek(pszicho-horrorok) 60-as,70-es években készültek.Ez volt az a kor mikor a horrorfilmek a reneszánszukat élték (jelenleg a hanyatlás korszaka van).Az akkori amerikai horror ngyon igényes volt(persze akkor is volt trash).És sok esetben az olasz horrorok jobbak voltak,mint az amerikaiak.Én már rengeteg régi horrort láttam.És ezektől tényleg lehet félni.Íme egy rövidke lista (kizárólag inyenceknek):


Mi történt Baby Jane-nel?

Rosemary gyermeke

Iszonyat

A bérlő

A ház hideg szíve

Az ártatlanok

A démon maszkja

Black Sabbath



Legtöbb filmben szinte egy csepp vér sincs,mégis 1000szer félelmetesebbek/izgalmasabbak mint mai társaik.

2012. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a címeket,ha eszedbe jut még pár,bátran írj!:) Ezeket hol találom meg? Melyik oldalon?

Igazság szerint nem szeretem a túl ,,számítógéppel manipulált filmeket"!

A horrorfilmek a kedvenceim,ezzel a műfajjal lehet igazán lekötni engem!Az igazi klasszikusokat imádom,a régebbieket,nem a mostani darabolós,és szörnyes meg óriáshangyás hülyeségeket!Azt szeretem,aminek van misztikuma,reálisabb,hihetőbb,és szóó szerint félve menjünk ki utána az illemhelyre is :)

Ezek a pszicho filmek behatolnak az ember tudatalattijába,és valami kimondhatatlan félelemmel tölt el,jó értelemben!

2012. jan. 25. 21:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyukámék meséltek egy olyan flmről,hogy a Lőcsei fehér asszony...ez jó film? Nagyon régi már...esetleg le tudom tölteni valahonnan?
2012. jan. 25. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Lőcsei fehér asszony c. film elég jónak tűnik.sok pozitív kritikát olvastam róla.ncore-on pl fenn van és letölthető.
2012. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Ragyogás, Tortúra, Jákob lajtorjája.


És "különlegességnek" az Eraserhead-et ajánlanám még. Ez Lynch egyik roppant megosztó műve, minth a rémálma öltene alakot. Egyeseknek befogadhatatlan, másoknak mestermű.


Jó szórakozást!

2013. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!