Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden melyik...

Naruto Shippuuden melyik része ez?

Figyelt kérdés

Amikor Naruto Pain ellen harcol és le is győzi.

Ez az utolsó amit láttam.


Illetve az is érdekelne, hogy innentől kezdve mettől meddig tartanak a filler részek, és érdemes-e azokat megnézni?


2012. jan. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A 157-175. részig tart Naruto es Pein harca,és 170. rész környékétől lesznek benne filler részek.a filler reszek hat olyan kis aranyos reszek,semmi nem tortenik benne,az itteniben visszaemlekzesek vannak,olyan dolgok amiket eddig nem lattunk/lathattunk :)

197 resztol folytatodik a sorozat(ekkor van vege a fillereknek)!!!! Remelem segitettem

2012. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Segítettél, kösz.


Na akkor még egy utolsó kérdés:

tehát akkor derülnek ki olyan dolgok, amik érdekesek lehetnek?

Vagy csak ilyen kisebb elhanyagolható részek?

2012. jan. 29. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
nem,nem derul ki semmi. ez olyan mint amikor vissza emlekeznek meg a kezdetekre,hogy milyen mas feladatuk volt.sokan lefujozzak de szerintem ezek jok,es legalabbis ezeket nezhetobbnek tartom mint ami a 223-resztol vannak/voltak(mert most ertek vegett ) ha mas kerdesed is van irj !!!
2012. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem nagyon tetszettek amikor régebben is voltak filler részek.

Folyton vártam, hogy mikor lesz új rész, miközben semmi sem történt.


Meg én még Naruto mellett 20-30 sorozatot nézek, most is van 15-20 évadnyi sorozat a gépemen amit be kell pótolnom, és akkor fillerek helyett inkább azt nézem.

2012. jan. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!