Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan jött az hogy Chuck...

Honnan jött az hogy Chuck Norris-t poénból szinte istenként kezelik? (Sok Chuck Norris-os vicc)

Figyelt kérdés

Máshol is így van vagy csak nálunk?

Pedig egyáltalán nem mondanám jó színésznek.


2012. jan. 28. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Máshol is, vmi idióta elkezdte, többi folytatta.
2012. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szinésznek nem túl jó, az igaz.

az érzelmek közül egyet vagy kettőt lehet leolvasni az arcáról, általában a dühöt, a bosszúvágyat.

vannak szinészek akiknek csak egyfajta szerepkör áll jól, Chuck Norris is azokhoz tartozik, a keményfiú szerepe illik rá.

a 70-80-as évek sok akciófilmjei után valaki elkezdte a vicceket, és mára fogalommá vált.

bruce lee óta soha nem verte meg senki.

azt elismerhetjük hogy van néhány igazán jó chuck norris poén.

2012. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondom ,hogy nincs ,csak már annyi van hogy fárasztóak.

Amúgy a harcművészetben ikon volt?

Mert szerintem a színészethez köze nincs.

2012. jan. 29. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp azért lett belőle vicc!

Annak idején '70-es, '80-as években lehetett csinálni ezt a "faarccal szétütök mindenkit" dolgot, sőt, még menő is volt. De mára önmaga paródiájává vált az egész, mert látjuk, mennyire hiteltelenek ezek a zs-kategóriás sztorik.


Olyan ez, akár nálunk a Szomszédok. Akkoriban egy ország nézte (mondjuk sok választás nem is volt), ma pedig a YouTube egyik legfőbb magyar humorforrása:D


Chuck Norris védelmében viszont meg kell jegyeznem, nincs elszállva magától, tudja ő, hol a helye, s mennyit ér. Ki is mondta ő korábban: "Shakespeare-i értelemben nem vagyok színész..."

De arra viszont, amire őt szokták alkalmaznia filmekben, arra elegendő is a tudása. Egy drámában el sem tudnánk képzelni. Ő sem magát. S ez így van jól.

2012. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy Schwarzenegger/Stallone/Van Damme/Steven Seagal stb. ugyanazt csinálta a 80-as években mint Chuck Norris.Faarcal bunyóztak,ami a 80-as években nagyon cool volt.Mára viszont ez a stílus az akciófilm műfajával együtt önmaga paródiájává vált.
2012. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HammerFist válasza:

Nem sok filmjét láttam Chuck-nak,de olvastam a wikipédián hogy igen harcedzett ezért áll jól neki a fapofa. :)


A viccek meg tök gagyik róla. -.-

A két legjobb szerintem:

Chuck Norris nem megszületett,hanem levedlette az anyját.

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont.


Már ha ezek viccnek mondhatók. :)

2012. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!